Zvlastny vztah

Príspevok v téme: Zvlastny vztah
sign

pre par dnami som sa rozišla so svojim frajerom...uz to nejak neklapalo dlhsie, skúšala som to ukončiť ale vzdy ma nejak presvedcil s tým ze bude lepšie... vlastne mi to vyhovovalo kedze mi chýbal po čase tak som sa rozist vlastne ani nechcela..často sme sa nevideli sme kazdy z ineho mesta ale chýbal mi... zrazu to z ničoho nič ukončil on a ako dôvod uviedol ktorý pred tým mu nevadil a teda dialka..t.j dialka...nevidím v tom zmysel kedze ma ese presviedčal ze to bude dobre a zrazu bum spravi mi toto z nicoho nic..odmieta so mnou komunikovat lebo by to bolo prenho tazke zabudnut ci co aj ked vlastne teraz si rýchlo hlada myslím nejakú inú...proste ide o to ze síce mam s kým travit volne dni..kamarátky a tak vzdy sa nájde nieco co ma zabavi,myslienky sa mi k tomu aj tak vracajú a neviem si to vysvetliť...aj keď sme sa videli malo aj tak mi bude chybat viete bola to take vzdy ze po akciách a zabavach s kamaratmi som bola s nim taka zmena. Ani neviem či ho lubim ide skôr o to ze ked si na niekoho zvyknem tak mi je tazko sa ho len tak zbavit a zabudnut..Ani neviem vlastne ci ho este niekedy uvidim,sice mi liezol na nervy občas ale vzdy tam nieco bolo take co mi bude chybat :( ja viem ze mi poradíte aby som to nechala tak a zabudla ale moc sa to nedá

slnecnica24

zabudni nan ho... radim z vlastnej skusenosti... hoci ja co som chodila s chalanom tak nebol z ineho mesta... boli sme z toho isteho sidliska ale ked ti uz liezol na nervy nie je to dobre znamenie... potom to nie je laska... ide naozaj iba o to ze si si nan ho zvykla... mala si sa komu vyrozpravat, mala si niekoho kto ta pochopil, komu si sa mohla vyplakat, s kym si travila volne chvile... ale to uz pominulo... ak by to bola laska tak by si sa nan ho stale tesila a chybal by ti kazdym dnom viac...