Neurologia?

Príspevok v téme: Neurologia?
soooonja

Ahoj vsetci,chcela by som sa s niekym poradit-moje problemy zacali pred par mesiacmi.Prvym priznakom bola unava,postupne sa pridruzovali dalsie,ako-zla koordinacia,celkova slabost,zavrate,pocit ako ked clovek vystupi z kolotoca-tocenie hlavy,zanasanie do stran,padanie hlavy,tlaky na hlave.Niekedy su to aj pocity celkoveho chvenia a s tym spojene busenie srdca.Co sa tyka bolesti,mam problem s chrbatom,inak nic.Mam pracu,pri ktorej vela stojim na jednom mieste a tak je dost neprijemne,ked pridu tieto priznakya muzem sa kazdu chvilu vyvalit-hrozne.Samozrejme,absolvovala som aj urcite vysetrenia,nejake ma este cakaju,ale to cakanie ma dost ubija.Niekedy problemy ciastocne ustupia,potom sa opat vratia.Som dost aktivny clovek,teda bola som,teraz sa snazim privelmi nepretazovat,lebo uz pri dlhsej chodzi sa to zhorsi.Jedine vtedy sa citim dobre,ked spim.Vedel by niekto pomoct,ci poradit,stretol sa tu niekto s podobnymi problemami?Dakujem.

cokoladka898

a aky nalez si mala na tych evokovanych potencialoc?
myslim ze na emg ti budu chciet vylucit tetaniu, co je dost vyskytujuce sa ochorenie, teda nie ochorenie ale je to vlastne syndrom. Mozno ti chybaju nejake mineraly v tele.
a psychicky sa teraz citis ako? viem ze to cakanie nie je ok, ale skus napisat ako sa celkovo psychicky citis, lebo aj stres moze za vela veci...

soooonja

Ahoj,podstupila som vysetrenia ako RTG krcnej chrbtice,CT hlavy,ocne,krcne a posledne som bola na vysetreni BEAP,kde mam aj nejaky nalez,ale musim cakat,pretoze ma este caka vysetrenie EMG.Tie prve boli bez nalezu.Musim to skompletizovat a dalej riesit na neurologii,ale objednana som az koncom januara na tie EMG a je to hrozne,toto cakanie.