CHALANI !CHECK IT! ;)

brejo

myslim ze si staci uvedomit zakladnu vec - vernost nie je vseobecna vlastnost .. k niekomu proste verni ste k inemu verni nie ste ..

gater

Dokazeme byt verny. Ale kazdy clovek je original a tak vernost je pre kazdeho ina... Su dievcata ktore su verne az do smrti a su muzi neopustajuci svoje manzelky az do smrti. Su dievcata ktore miluju srdcom a miluju do smrti a su muzi milujuci svije manzelky az do smrti. Atd. :)

petronelinka

niekto - nenarazam na chlapov - veeelmi dobre viem, ze zeny robia to iste, rozdiely v dnesnej dobe uz ani nemozno klast... ja som len chcela vediet ci tu je niekto ako ty - kto nepodviedol :) tak neboj hihi

niekto

tak toto ma dokaze strasne napalit
preco ma cela spolocnost predstavu ze len muzi podvadzaju zeny su na tom uplne rovnako (statistyky neklamu)
ja som vzivote nepodviedol a vzivote to neurobim
na druhu stranu som uz bol podvedeny ...

reee

nejde o znamenia,ziadny zverohruh v tom nie je,cele to zacina v hlave,ako clovek berie svoj vztah a ako s nim planuje nakladat.a podla mna,ked je clovek spokojny vo vztahu nema preco podvadzat.

ninus2

Ja som kedysi povedala svojmu kamaratovi, ze je jediny chalan zo svojho znamenia podla zverokruhu ktoreho poznam, co este nepodviedol svoju frajerku. Potom sme sa raz zase bavili spolu o tom, ze dokazeme mat dobre kamaratstvo s opacnym pohlavim bez toho, aby to iskrilo, kedze dovtedy sme obaja take mali....Ironia osudu? Casom bol neverny aj on- hm...so mnou... Nie, ze by sme to planovali, proste sa to nejak vyvinulo. Osud sa nam krasne vysmial do oci :-)