Silvester

Príspevok v téme: Silvester
Filaga

Aky mate na zajtra program ?
Ja asi opat nakopnem svoju staru ciernobielu telku, lebo je dost dobry program v TV. Mohol by mi prosim niekto nahrat na VHS o 13h na JOJke "Policajt v Afrike" ? Lebo ja budem nahravat a pozerat na Markize o tom istom case "Simon a Matus" opat si asi poplacem, ten Deniro to vyborne zahral. A vecer sa fakt neviem rozhodnut co pozerat, asi by si potreboval druhu TV a dalsi VHS rekorder, len neviem ci pri Tescu bude ten cigan od ktoreho som kupil 1. rekorder, myslite, ze tam stoji kazdy den?

Filaga

Ako teraz to hovoriace prasa na markize je svetove, len uz asi sa opat rozplacem...je to smutne, to je rochnyak na markize?

poliewoocka

Nazdarek Filaga, davno som ta tu nestretla:) Ako sa mate s Certikom? Je to fakt, nikde nie je presny cas.. skus na TA3

Filaga

Viete co ma trapi ? Ako mam vediet, ze je na teletexte spravny cas ? Bojim sa ze nestihnem polnoc, uz som si dal na ruku dvojo hodiniek a natocil kukuckove...Podla ktoreho teletextoveho casu sa bude vy riadit ? Aby som nieco nezmeskal, myslite, ze aj v TV povedia, ze bola polnoc? Zavolate mi niekto o polnoci, aby som nezmeskal, ako mr. bean. Aku vonavku si mam dnes dat ? Bude to specialny vecer, aj sa umyjete?

silvesterka555

Ja budem pozerat o 20:00 silvestrovsky panelak,ked to skonci aj mudry schybi a potom tie talenty ci co to a ak ma to nebude bavit tak kuknem na jojke silvestrovsky mafstory a potom vsetko najhorsie :) prAjem vsetkym pekneho silvestra a este krajsi novy rok :)

Filaga

Ako inak najlepsie vypredaje po Vianociach su v Tescu, brutalne perfektne som si tam nakupil, aj pre frajerku som kupil Tesco gatky za 10SKK + 3oj pack za 24SKK. Zajtra asi pojdem nakupit nejake ponozky, nestretneme sa?

blabla

Zo stromom to mam poriesene, vytahnem nejaky z kontajnera po svátkoch, zatial mame ozdobeny ten u susedov, tam sme si dali aj darky.

jesika

Ani ja sa neviem rozhodnuť čo budem pozerať zajtra.Asi sa z mužom pobijeme a jeden z nas skonči na nete.Tak sem pre istotu mrkni možno sa tu stretneme....

Filaga

Vies co ? Mne by sa zisiel aj vianocny stromcek k tej telke, myslis ze mi este zozenu cigosi ? Alebo aspon ten co kradne uz 5ty rok s kofolou v ruksaku a zlatym prasiatkom ?

V rumunsku funguje posta ? Ci to chces poslat po obchodnikoch ked pojdu pre "tovar"?