Rozhodla som sa pe smrť

zjuzjika

zaujimave, ze si si vsimla akurat moj prispevok o tom, ze ked budem pozerat TN, tak aby som vedela o koho ide, ked je tu este jeden taky podobny.....a to ci mi vadia alebo nevadia ty urcite nevies, takze to ani neries uz prosim ta......

delphia

dedukujem ze ti VADIA, nakolko dokazes napisat, ze nech napise svoje meno, aby si zajtra vedela, ci sa jej to podarilo... k tomu niet co dodat naozaj. nevies ani nahodou, kto a v akom psychickom rozpolozeni je na tej strane druhej...

delphia

hehocka, ludia, co si vezmu zivot su ubohi???
ach jaj....ak ta boli zub tak si v pohode?? urcite nie. a tak isto "boli" dusa, ba ak to ma vplyv aj na racio- mysel cloveka, tak ver mi, ze t ruzove nemaju. ty tu miesas hrusky s jablkami- ze ludia chori co by za to nedali, keby boli zdravi a nemyslia na samovrazdu. mas "cistu" mysel a chore fyzicno, je neporovnavatelne so sytiaciou, ak je "chora" mysel a zdrave telo. to su 2 odlisne veci a stavy.

zjuzjika

len tak mimochodom, vidis niekde, ze som napisala, ze mi tie prispevky VADIA? len som napisala, ze ich tu je vela.....

delphia

ak ti tie prispevky vadia, tak ich jednoducho neotvaraj. a ze ich je vela??? ano, a zial vela je aj pacientov v psychiatrickych ambulanciach. a ze sem pise? no pud sebazachovy je vrodeny a aj ked ma dotycny psychicky problem, ziada sa mu pocut povzbudzujuceho slova a aj odhovarania- vsak chory v takom stave casto nevie racionalne mysliet a preto potrebuju pomoc. ale to su stavy a tazkosti, ktore laik nepochopi tak lahko a hlavne ak ide o psychiatricku zalezitost, ktora bola dlhe roky tabuizovanou oblastou nasho zivota, ale to neznamena ze psychika neboli alebo nema problemy...

hehocka

aj podla mna chce len na seba upozornit chce aby sa jej ludia pytali co jej je chce presne to aby stte sa prosikali o to aby to nespravila... a tiez si myslim ze clovek co chce tak to spravi a nechodi s tym na net :D a ludia co si vezmu zivot su ubohi... ako bol prispevok na zaciatku je vela vazne chorych ludi co by dali cokolvek aby boli ok...a este nieco ublizis s tym rodine viacej nikomu inemu nic tu nezanechas nebude sa tu o tebe rozpravat... rozvratis si s tym celu rodinu nic ine...

zjuzjika

ale ved takychto prispevkov je tu jak nasratych uz.... je to fakt o nicom, kazdy tyzden sem pride novy prispevok s nazvom samovrazda....a
a keby sa chcela ozaj zabit, tak to urobi v tichosti a nebude to tu pisat...len chce, aby ju ludia lutovali a odhovarali...z

zjuzjika

death, prosim ta pockaj, este napis, z akeho mesta si, aby sme zajtra v televiznych novinach vedeli, ze slo o teba a ako to dopadlo,,,, ci sa ti to teda podarilo.....sorrry, ale na sprosty prispevok, sprosta odpoved...

lulu514

ja velmi suhlasim s machulkou.naco by sem pisala ked ju uz nic nezachrani aby nam to oznamila urobila si zart aby bola zaujimava podivny clovek.