prsia

Plysiak

pacia, a.. nemala by si mat stresy.. bude ta brat taku aka si... neboj sa.. niektore maju strach ze ked su hore ze im nadskakuju ale tiez nemusia stresovat.. vsetko je fajn.. uplne vsetko.. najdes si chlapca ktoremu sa to bude pacit.. len si dievcata hladajte chlapcov nie podla toho ci sa im pacite vy ale podla ich povahy.. to bude rozumnejsie.. aby vam potom neublizovali a tak...

huhuh

milinkaaa to super povedala.ide o celok...naco budu samotne casti super dokonale ked ako celok to bude nedobre? ide o to ako to cele dokopy ladi.

Ja som velmi vyberavy a ver mi nejde len o prsia

dasena

No vidite to, ja mam sice 52kg ale prsia mam prirodzene D-cka a zese ja som sa istu dobu hanbila za to. A to preto, lebo vacsie prsia logicky nestoja tak pekne ako tie male.. ale uz som sa s tym zmierila, priatel ma presvedcil, ze su pekne. A je to na nom aj vidno, ze sa mu pacia :) tak sa uz netrapte ci male alebo ake, chlapovi sa pacia uz len preto ze su :D :D :D

milinkaaa

ja som sa zato tiez kedysi hanbila, ale odkedy mam priatela ktoremu sa pacia tak uz s tym nemam problem...pacim sa mu taka aka som a vzdy mi vravi ze su prenho take "akurat do ruky":) a ja uz to beriem normalne, ved prejdi sa tak v lete po meste a vsimni si kolko bab nosi vseliake tricka aj bez podprdy a pritom maju skoro plochy hrudnik a tvaria sa sebaisto..ved tak trebaa, ved nejde len o kozy ale o to ake ma zena vyzarovanie, ved ked ma mensie prsia neznamena ze je menej zenou..a mne uz to nevadi, priatelovi sa pacia a je to fajn:)

zjuzjika

cloveka ako takeho moc nezmenis, a takisto sa nezmeni ani po svadbe..... to si ludia len namyslaju...vsetko je to len o kompromisoch

technécium

presne si to vystihla, len mi stále uniká 1 vec prečo si baby stále myslia, že svojho nastávajúceho zmenia, vydajú sa skazia si život a začnu presne tou istou chybou, nikdy ho nezmenia a platí to aj opačne

zjuzjika

ked to budu omielat stale dookola, tak ano, lebo im sa to pocuvat nechce, teda vam......ved ked si vyberas babu, tak preto, ze sa ti paci cela, a neriesis, ze ma vacsi zadok napr a aj ked tak preto, lebo tak sa ti to na nej paci....