Lactacyd, Soforelle, Dove alebo Nivea?

eviik

nie je to reklama, a hlavne nie je dobre pouzivat sprchovy gel na hygienu intimnych miest - posva ma ine prostredie a ph a potrebuje iny druh mydla. za tymto ucelom firmy vyvijaju a produkuju vyrobku urcene vyhradne na intimne miesta.
z gynekologickeho hladiska je najlepsie pouzovat saforelle, viacero gynekologov sa na tom zhoduje. ucinok, pouzitie a vsetko co sa tyka tohto mydla je mozne vyhladat v nejakej internetovej lekarni, kde ho predavaju. je vhodne ho pouzivat i pri roznych ochoreniach.

Lola49

No ja neviem, ale... ja osobne si intimne miesta umyvam cistou vodou, maximalne sprchvym gelom. Iba cez menzes pouzivam aj take vlhcene obrusky.
Specialny gel na intimnu hygienu som si v zivote nekupila, neviem, ci je to az take potrebne... Je to len biznis, reklama...

emax

Ja uz dlhodobo pouzivam gel SebaMed, dostupny prevazne iba v lekarnach, resp. este v DM sa da kupit. Je vynikajuci,mozem odporucit, ako jeden z mala ma skutocne kysle PH- 3,8, take ake by malo byt... Osobne si myslim ze komercne predavane gely su v skutocnosti len reklamnym tahom v peknom obale bez nejakeho extra ucinku (PH neutralne 5,5 ak nie viac...)