MuDr. Ján Chlapečka - gynekológ v TN

katkazzzz

Podla mna je to skvely lekar. Okrem pravidelnych prehliadok som k nemu chodila aj ked som mala vaznejsie problemy a naozaj mi pomohol. Nebyt jeho asi by som tu uz nebola.

Lollipo754

Ja som spokojna, aj sestry a matka a sesternice...myslim si ze je to len od situacia jedinca a uskostlivosti ktoru ma kazdy inu...mne osobne velmi pomohol nebyt neho tak pridem o to co ma robi zenou a moznost mat deti...nie vzdy je to idealne ae treba si to nepripustat ked som usmiata tak aj seytficka je mila a nevrci ako ked ju otravuju pri odberoch....takze myslim ze OK a kazdy ma svoje muchy z vlastnej skusenosti...

pipa29

Neodporucam! Keby sa riadim jeho rozhodnutim...a to pripominam, ze to bolo dost zle rozhodnutie...take si gynekolog s takou praxou rozhodne nemoze dovolit...tak dnes by som nemala 2-rocne dieta! A k tomu este dokazal nezaznamenat moje posledné vysetrenie.....aby sa zrejme chranil...nevyhoda je..resp.vyhoda, ze mne zostal sprievodny papier so ziadonkou na hospitalizaciu od neho...to uz je podla mna moc! NEODPORUCAM!!!

anikam

chodila som k nemu, dakujem nemusim, nikdy nic nepovedal, taky tichy suchar, no citila som sa pri nom velmi neprijemne a o sestricke ani nehovorim. neprijemnejsiu som nezazila. Ked som chcela kartu, lebo som sa prehlasila k inemu gynekologovi, tak mi ju do dnes neposlali ani na opakovane vyzvy mojho sucasneho gynekologa

meduska

ahojte- ja som unho uz 6 rokov, chcela som sa odhlasit, ale myslim, ze cakacie doby su vsade rovnake, ak nie dlhsie-vadí mi ta stádovistost u tehotných, vadí mi to, ze pacientky sme ako kusy, ziadny milý prístup, vadí mi tá odmeranost a niekedy by som povedala aj náladovost- a obrovský nedostatok je neprijemna sestricka- dochodkyna- ta je tak roztrzita a neprijemna.....

Lalia1313

Ja som dostala na MUDr.Chlapečka doporučenie od kamarátky zajtra k nemu idem prvý krát. A že nieje ukecaný mi nevadí, ja som dosť takže sa povypytujem čo ma bude zaujímať :-))

jana.fox

Mudr.Chlapečka poznám už viac ako 10 rokov. Z mojich skúseností:je veľmi dobrý odborník, mne veľmi pomohol. Je tichý, ale zodpovedný a veľmi šikovný, vo svojom odbore je to určite jednotka v Trenčianskom kraji.
Som mu vďačná strašne moc. Dospieva mi dcéra a určite jej ho doporučím tiež.