Uzivat alebo neuzivat Roacutanne ?

Príspevok v téme: Uzivat alebo neuzivat Roacutanne ?
666Evka

Ahojte!
ja mam uz s akne tiez dlho problemy uz asi 6 rokov a uz som vyskusala masticky od vymyslu sveta aj rozne lserove liecby a nic my nepomohlo...
dopocula som sa o roacutanne aj mi ho moja kozna chcela predpisat ale ked som si precitala to mnozstvo neziaducich ucinkov ktore ma tak som povedala ze nie.
Ved predsa nechcem aby mi vypadali vlasy mala osm depresivne stavy (ved to uz mam aj z akne teraz)a mnozstvo inych...
Napriek tomu by ma zaujimali vase nazory ktory ste to uz brali ze ci sa to vyravna ten ucinok neziaducim usinkom. a zaujimala by ma aj cena aj uzivanie(som pocula ze sa to berie zaroven s antikoncepciou)...
poradte mi ci to mam zacat uzivat alebo nie?! dam na vas!!! lebo uz som fakt zufala...

lllll

ty so otehotnela, pocas brania roacc.????????????
ked pises, ze si dobrala 2.augusta a otehotnela si 25.jula?
toto by si nemala riesit na nete, ale s dr.!!!!

doktor dr.

Dobry den chcem sa spýtat.roacutan som brala naposledy 2 augusta a priblizne 25 jula som otehotnela.je tam riziko že dieta može byt postihnute?lebo lekari mi vravia že by si malo dat preč.prosim o radu je to stráášne surne

666Evka

vies nie som odhodlana ale som zufala... ti co nemaju akne ani nevedia co to je aky je to dar... ja uz som vyskusala vsetko co sa tyka kremikov a nic mi nepomohlo preto uz nemam co ine vyskusat ako toto... chcem mat aj ja peknu plet ako ostatne baby a nie si kazde rano kidat na seba tonu makeupu ktory to uz aj tak nezakryje. som zufala a preto sa uz nebojim podstupit vsetko len preto aby mi to pomohlo len sa boji ze mi to nepomoze ako vsetko to co doteraz lebo ja uz neverim nicomu... mne uz kozna aj mandle dala byrezat koli akne a nic nepomohlo hoci mi slubovala ze to urcite pomoze a nic...
tak preto to hovorim...

farmaceutka

doktor dr. hovorim osobnu skusenost. Co sa tyka neziaducich ucinkov, nepoznam jedineho pacienta, ktory by mal vaznejsie problemy (okrem suchosti sliznic a oci). Nepoznam jedineho s "odpalenou pecenou" alebo s depresiami. Podla mna ovela skodlivejsia je hormonalna antikoncepcia.
Smiem sa opytat, v akom vedeckom odbore si ty doktor?

rainee

Acne sa mi robí ďalej aj keď už nie až také hrozné, ale predsa. Tak garantované to nemáte že po liečbe budete mať peknú pleť ako tu už bolo spomenuté

rainee

Evka ty si už aj tak pevne presvedčená že ho ideš brať tak načo sa vôbec pýtaš?
Ja som mala počas liečby dosť vedlajších účinkov a krvné výsledky jedna katastrofa. Doktor má pravdu.

tinusska

666Evka - ja beriem 30 mg denne.. 20 mg rano a 10 mg vecer.. kazdy mesiac mi beru krv.. zaujimave je, ze pecenove testy som mala zle pred zacatim liecby - ked som v sebe nemala este ani jednu tabletku a pocas liecby ok.. a inak, myslim si, ze vacsie svinstvo je HAK. ta mi stihla uz tak dosrat doslova telo... chcem ju este aspon teraz pocas liecby brat a vysadim ju.. aspon na cas...