Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Poradte mi prosim

Príspevok v téme: Poradte mi prosim
betka20

Chcela by som schudnut ale neviem ako.Som prvacka na strednej a domou chodim so skoly o pol tretej.Tak rano mam o pol siednej ranajky o pol jedenastej desiatu a ked pridem domou to je o pol tretej najem sa ako na obed a potom neviem ako dale a ako sa mam stravovat viem ze je to zle ale obed mozem mat jedine vtedy.Cvicit nemam na to cas pretoze sa mam vela ucit a ked si najdem tak pol hdinu niekedy hodinu.Chcem schudnut ale bez jojo-efektu prosim pomozte mi Dakujem

sofiqa

jooj prosim poradte mi ideeem na gymnaziuumm a hm este som nerozmysla cim mam byt!! A HM ENVIEM ANI CO MA TAKE ZVLASTNE BAVI! poradtee mii sabuul:):)

666241

..za rok aj pol som schudla zo 145 kg na 78kg...zo super dietou bez tabletiek,teraz vahu udrzujem...stale chudnem...lahke obedy,vecere...da sa to...

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.