znasilnena

sunflower5

Ak budes naozaj tehotna, tak si to dieta nechaj aj ked si taka mlada. Dieta nemoze za to, co sa Ti stalo. Kolko je takych parov, co nemozu mat deti a radi by ich mali. Mozno si ho raz niekto osvoji, alebo ked raz budes zarabat, tak sa o neho postaras.

malickasom

ak si to niekto vymyslel tak to neni vtipne...ale nechapem preco by si toto niekto vymyslal... tak hned neodsudzujte!!!

anonymkazufala

dakujem vsetkym za radu....ale bola som na policii a bolo to najtrapnejsie co som zazila...ti policajti sa ma pytali uplne na vsetko...potom som sla k doktorovi a ten potvrdil moje obavy ja som tehotna ¨.....ale poviem vam ze to ma aj svoj vyznam pred tyzdnom som mala v ruke povraz ze sa povesim kes som si spomenula na male hned ma to preslo....sakujem vam bez vas by som to nikdy nezvladla....a aj rodine mamka ocko nikdy vam to nezabudnem...a nie nepoznala som toho chlapa....dufam ze dostane dozivotie

huhuh

ti co ti to spravili by mali byt znasilneni tiez. Stacilo by ich poslat do vazenia a nechat ich tam pre vaznov nech si s nimi robia co chcu. Takito sa nemali radsej narodit

inge

Ja nechapem coho sa bojis tym ze to nikomu nepovies sa nikam nepohnes to mu len tak prejde?! Ja chapem ze sa urcite hambis ale nic lepsie spravit nemozes tak UZ AJ!