vnutromaternicove teliesko z medi

treska

Dilema a kondom? Teliesko z medi by som si nedala, kedze nezabranuje oplodneniu vajicka, ale ked uz k oplodneniu dojde, zabrani iba usadeniu sa vajicka v maternici, takze kazdy mesiac moze mat zena vlastne potrat...Preco sa prerusovana suloz neda? Ked mas spolahliveho partnera a robite to v neplodnych dnoch, nie je to zla metoda. Ako dlho sexujes s priatelom? Vidis, ja som tiez prosti hormonom, ale zamlada som brala antikoncepcne tabletky, lebo som sa bala tehotenstva a prvy vaginalny orgazmus som mala po 5tich mesiacoch od zaciatku sex. zivota. Ty tabletky nechces, tak ked sa ti paci byt navzdy bez poriadneho vag. orgazmu, tak teda bud...Ja som sa uplne uvolnila a bez tabletiek si neviem predstavit, zeby som vedela v tvojom veku existovat, kedze sex som mala niekolkokrat kazdy den...To by som mala uz kopec deti a 0 orgazmov.

dilema:///

BTW ja som nikdy nezazila orgazmus tak ze by bolo len milovanie,zazila som ho len pri predohre alebo ked sa zapojilo vsetko co sa dalo:P mam smolu. Naten pharmatex sa stazovali ludia ze nemozu mat potom oralny sex. Ked ani za svet nevyvrcholim len sexom tak asi mi ten oralny treba. Hoci aj tak mam problem:/

dilema:///

Ahoj, ano ja:D Radsej totiz budem trapit zaludok zlou predstavou ako telo nezelanym tehotenstvom:) mam 20 a som nerodicka tak mozno na to Dr. ani nenahovorim...BTW s telieskom existuje moznost mimomaternicoveho tehotenstva.S priatelom dlhsiu dobu fungujeme iba prerusovanou sulozou ale vecne sa to tak neda:/ Asi vyskusam ten Pharmatex len neviem kedy lebo sa spriatelom nemozeme tieto dni stretnut tak dufam ze budem co najskor moct odpisat ako to dopadlo:D

machulka006

jeeej dilema, to si zase ty? :)
nejak nechceš skúsiť asi ten Pharmatex, že? :D
v pohode...
no úprimne, ja by som si teda meď do maternice nedala...tá predstava, že mi to prerastá do sliznice a tým bráni tehotenstvu.... nič moc pre môj žalúdok... ale je to tiež jedna z možností ako sa chrániť a nebrať hormóny...