Ekzem

Príspevok v téme: Ekzem
charlotte

Peknyy Nový rok....odmalička trpím ekzémom,ktorý som ako malá mala po celom tele,moja detska lekárka mi to nejak zachranila a tak teraz v dospelosti mam len na oboch nohach,v lete vidno velke biele flaky len,ale cez zimu to mam zapalené a štípe to,ked chcem zobrat kratke saty tak nemozem pre ekzem velmi sa hambim,vyskusala som uz asi vsetko od hormonalnych kremov az po sol z mrtveho mora,ktora mi to vystipala do krvi :(...nepoznáte este nejakeé dobré domáce triky na ekzémy ktoré pomahajú?

Súvisiaci obsah

Ivana888

Co by si chcela presne vediet? je to paplon z aloe vera v ktorom je napustené aloe vera a to zlepsuje ekzemy, ja osobne mám slabý ekzém ale neter ma horsi a jej sme kupili detsky paplonik a aspon sa v noci vyspinka a ahlavne sa neskriabe tak ako pred tym

takasom

už som tu niekde písala, s ekzémom mi pomohla liečba u albertovej, ale musela som držať aj diétu. dá sa toho zbaviť, netreba sa vzdávať.

Ivka 1

Veronika možno by som Vám vedela pomôcť, potrebujem však viac informácii, ozvite sa mi na mail ak budete chcieť.

veronika89_8

Moja neter má tiez ekzem a bojuju s nim ma dieetu ale pri detoch to nie je lahke dali by sme hocico aby sa jej to zlepsilo no uz nevieme co s tym :(

ihrisko

Pani Albertová by ti podla mna určite pomohla mna zbavila ekzému mala som ho len v hlave ale zato nonstop. Musela som držať aj diétu ale to sa dá vydržať.