Escapelle alebo načo?

Príspevok v téme: Escapelle alebo načo?
deseo

Silvester... akosi sa mi podarilo mať nechránený styk... avšak chalan sa do mňa nespravil a mne presne v ten deň skončila menštruácia. Escapelle si budem môcť kúpiť najskôr zajtra, ale do 72 hodín to ešte krásne stíham. Mám si ju kúpiť (istota je guľomet) alebo si myslíte, že je to zbytočné?

Btw, kritizovanie a hlúpe narážky si nechajte pre seba. Keď ich budem chcieť počúvať, opýtam sa túto otázku mamy... Ďakujem. ;)

deseo

niekto
Potom mám na Teba ešte jednu otázku, keď budeš mať chvíľku. Len by som to asi nerada riešila verejne. :)
Ja ďakujem za radu. Dobrú noc

deseo

niekto
Áno, dík, už som si to prečítala. :) Fakt ma to veľmi očarilo. Preberiem to ešte s polovičkou a uvidí sa. :)

deseo

niekto
Už som si podala ten Pharmatex. Je to fakt viac než zaujímavé a okúzľujúce. Ďakujem za skvelý tip. A čo je ešte lepšie, okrem toho, že táto jedinečná forma antikoncepcie ochráni mňa a môjho partnera pred zatiaľ nechceným počatím, ochráni aj moju maminu pred infarktom. :) Myslím, že by sa zježila, keby som sa s ňou pokúsila hovoriť o antikoncepcií.

niekto

wow =oO

je to lokalna antikoncepcia ucinkuje iba 4/8 hodin v podstate je to spermicit
www.pharmatex.sk
radsej k tomu pouzivame aj kondomi ale v podstate to ma byt skoro tak ucinne ako hormonalna antikoncepcia