Escapelle alebo načo?

Príspevok v téme: Escapelle alebo načo?
deseo

Silvester... akosi sa mi podarilo mať nechránený styk... avšak chalan sa do mňa nespravil a mne presne v ten deň skončila menštruácia. Escapelle si budem môcť kúpiť najskôr zajtra, ale do 72 hodín to ešte krásne stíham. Mám si ju kúpiť (istota je guľomet) alebo si myslíte, že je to zbytočné?

Btw, kritizovanie a hlúpe narážky si nechajte pre seba. Keď ich budem chcieť počúvať, opýtam sa túto otázku mamy... Ďakujem. ;)

deseo

NIEKTO
Ospravedlňujem sa za ten nemiestny preklep. :) Fakt to nebolo úmyselné. Takýto preklep sa mi prihodil aj vo vianočných prianiach. Hromadne na ICQ som rozoslala správu a v každej jednej bolo namiesto: ... prajem Ti, aby bol po Tvojom boku vždy niekto ... som tam mala napísané NIKTO... Niektorí doteraz neodpísali. Ktovie prečo. :D
Ďakujem. :) Ma to tu zaujalo a ja ľúbim riešiť dopodrobna svoj zdravotný stav, takže sem budem chodiť už asi častejšie. Zíde sa to. :)
Ja mám pri čítaní zákonov slabší orgazmus, ale nikomu to neprezraď. :D
Pharmatex? To som ešte nepočula, ale veľmi ma to zaujalo. Idem si na to posvietiť. :)

niekto

hmm ze nikto :D

tak vytaj medzi registrovanimi :o)
fuha ucit sa zakony to by som asi nezvladol

ja pozivam pharmatex je to neskodne pre zenu ale smrtelne pre spermie :o)

deseo

nikto
:) To je milé. Aj ja mám podobné hobby. Po nociach čítam zákonníky a učím sa Ústavu SR naspamäť... :)
A btw, tiež som sa minule dozvedela nejaké pre mňa neznáme informácie o hormonálnej antikoncepcií a zostala som celkom prekvapená. Ale to ma, samozrejme, neospravedlňuje mať nechránený styk... :P

niekto

hmm zacalo to tym ze som mal nejake odborne knihy (pre dospievajucih ) to som mal nejakych 7 rokov :-]
velmi dlho som nemal frajerku (nemal som sa kde zoznamit hold som elektrotechnik :o) ) takze som si na nete zhanal info hlavne o zenskej psychyke (teda co sa tyka vstahov) a teda aj dalsich veci okolo toho
no a nejak som skoncil na tomto fore tu sa clovek tiez volaco priuci napr som nevedel ze ake svinstvo je hormonalna antikoncepcia kym to tu niekto nenapisal ....

deseo

niekto
Vau. :) Tak potom klobúk dole. Inak, ja by som medicínu nemohla študovať... Odpadla by som. A navyše som prototyp hypochondra. :) Takže by som ani nemohla čítať veľa o tom. :) A to len tak? Odkiaľ čerpáš zdroje? :) Ja len tak, som strašne zvedavá. :)

mato1234567

prerusovana suloz ma presne 23 a to ze to budes robit rok to mam ako chapat ?:Dkazdy den pocita sa to tak alebo inak?

niekto

no hej je to moje hobby O:-)
proste ma to bavi aj ma napadlo ze by som stuoval medicinu ale itcko mi ide ovela lepsie

deseo

niekto
Si medik alebo niečo podobné? :) Všimla som si ťa už vo viacerých diskusiách, vždy píšeš k veci a aj toho zjavne veľa vieš a mám pocit, že až prilíš veľa, aby si to mal zdravotníctvo (alebo ako to nazvať) len tak ako hobby a čítal po večeroch múdre knižky. Či mýlim sa? :)

niekto

no ono ten index je dost zavisli aj na inych veciach ako na antike zavisi aj na testovanej skupine (napr ako casto to robia)
to cislo co som napisal som cital na wikipedii

no ja to chapem ze sa rok nechranis nicim inym