Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nemam kusok volnej koze vsade znamienka.....

Príspevok v téme: nemam kusok volnej koze vsade znamienka.....
xix

ahoj trapi ma jeden velky problem,po predkoch som zdelila velke mnozstvo sosviciek,znamienok,roznych elkosti,roznych tvarov,odtienov...moji predkovia mali aspon snedu plet,lenze ja ju mam svetlu,takze zo mna vsetko krici...
raz som sa ich pokusila spocitat a len na lavej ruke som ich napocitala okolo 100!!!!!(boli tam aj mensie,take co "netrcia" z povrchu koze a su nevyraznejsie)na hrudniku ich mam okolo 15 na chrbate asi 10 na nohach asi 50,dokonca mam aj na prsiach,taku velku vyraznu a dokonca mam aj pri konecniku taku velku vysiacu ,ktora je mechanicky nemahana,ked si utieram zadok,co s tym robit?to ako mam ist za koznou a povedat nech ma vypali pri zadku?ved sa prepadnem od hanby!!!a ked pojdem na gyndu?ved uvidi to co mam pri zadkuu..ja mam len 16 ale bojim sa mat frajera,lebo sa bojim,ze ked dojse na sex budem sa mu cela vyzlecena hnusit,vypalit to vsetko nemozem,jednak nemam tolko penazi a okrem toho to ymi museli vypalit polovicu mojej koze,som fakt zufala....som velmi mlada a cim som starsia tym mam toho viac,co bude ked budem mat 80???a okrem toho je to velmi nebezpecne a nemozem vyst ani na slnko!!!ludia pomoc...dufam ze jedneho dna vymysli niekto neaky zazracny krem po ktoreho potreti to zmizne...

mira

Xix, nie je to dobrý stav. Pravdepodobne jedávaš sladkosti a dosť bielkovín. Mala by si zmeniť jedálniček, hlavne k zelenine a B vitamínom.

mia90

ahoj, ja mam tiez strasne vela znamienok a aj na tvari, zdedila som to po ocovi a starsia sestra tiez.ked som bola mozno tak o 5 rokov mladsia tiez ma to trapilo,lebo vôbec sa mi to nepacilo.nieze by sa mi to teraz pacilo,ale zvykla som si a musela som sa s tym zmierit.lebo keby som si mala dat vyoperovat kazde znamienko alebo aspon kazde najvacsie tak som cela do jazvena.dala som si raz na chrbte a to bolo poslednykrat, zo znamienka ktore malo priemer dva milimetre mam jazvu s priemerom pol centrimetra.takze neber to tak.sak hovori sa ze znamienka su znamenim krasy.ked budes starsia zmieris sa s tym.ale ak mas nejake znamienko ktore ma zvlastny povrch,farbu a tvar tak urcite chod ku koznej ta ta posle za chirurgom a nech to ide cim skôr von.drzim palce:)

K9

Jeden príslušník mojej rodini mal znamienka na neobvyklých miestach avšak dal si ich odperovať nieje to ani operácia to proste nejako zaviažu a strhnú ani ho to moc nebolelo ale tak take menšie jazvy ale iba malo vidno je to lepšie ako znamienko alebo v tvojom prípade vyskúšaj tmavý meke-up

neva

zlatko verím Ti, že Ťa to trápi, avšak je potrebné to aspom sledovať, ak už nie rovno riešiť. Určite sa s tým zdôver najskôr mamine, nech ide s tebou ku kožnej lekárke.

ronny

zmanienka sa nevypaluju ale operuju urcite by som s tym isiel za koznou doktorkou hned zajtra lebo ani neviem budes ma na dakom zhubny nador a potom uzbude neskoro

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.