PEARCING do nosa

cooldjka

prvy krat som si nausnicu povytiahla a mozno aj vybrala uz tusim na druhy den vecer.musis to cistit,lebo ti to bude hnisat.zaklad je sa s tym hrat,hlavne krutit,aby ti hnis a krv neprischla k nausnici a neprirastla ti,lebo to potom bude sakramentsky boliet. takze krutit,krutit,krutit,aj ked nebudes mat odvahu vybrat von prve dni.

Plysiak

mne nie ale je to individualne, kamaratka s tym mala taky problem ze si to musela tyzden potierat antibakterialnou vodou, ale.. to nebol ziadny problem.. tusim si to umyvala 2-3krat do dna a ani to nebolelo ani nic.. to iba pokial si zvykne a aby to nezacalo hnisat a tak.. ale zalezi aj od toho ako to robia ak chytis nejakeho paka, tak... ale neboj.. problemy s tym nie su.. problemovy je jazyk, pupok a bradavky, tie asi najviac.. ale hento bolo celkom ok..

Plysiak

s kamienkami kamaratky nemaju zle skusenosti, zalezi dost od vyrobcu, ak si kupis daco z bizutky tak to tak aj dopadne, a potom je aj rozdiel z coho to je, ja uprednostnujem zvacsa chirurg.ocel, neviem ci sa dava aj do nosa. neboli to, a davaj si to nastrelovanim...

katuskhaaa

to fakt???? no ja som prave chcela to zevraj teda nastrelovaniom je to nebezpecnejsie....a to ze ci si an zaciatku mozem nausnicu vybrat..teda aky typ nausnice lebo tie velke su otrasneee

cooldjka

Mna to stalo 180 aj s nausnicou,nastrelovala mi to s pistolou,vobec to nebolelo,len som troska nadskocila,predsa len,streli ti do nosa :) tu velku povodnu som si vymenila uz po dvoch dnoch,lebo som tam mala dieru ako krater a chcela som,aby sa mi to troska zrastlo.osetrovat vatovymi tamponmi navlhcenymi s klasickou Alpou francovkou.
Pozor pri prezliekani,aby sa ti nezachytila o sveter,lebo to potom boli a krvaca.
Tie nausnicky s kamienkami su velmi nekvalitne.uz som ich mala strasne vela a z kazdej to vyleti,ked to potom prilepis sekundovym,mozes to rovno vyhodit,lebo to vyzera otrasne. Celkovo do nausnic je to velka investicia :) aspon u mna,lebo tie kamienky odpadavaju a stracam ich,stalo sa mi uz,ze mi vypadla v Leopoldove na stanici,ale nasla som ju :D

mata

mam pearsing dlho a ani top nebolelo platila som okolo 300sk a trebalo si to riadne cistit a davat si pozor abuy si mestratila ket ti ho prepichnu lebo je to len tak strcene ale v pohode