"aj TY sem partris?"

Príspevok v téme: "aj TY sem partris?"
terezka--

Ahojte, mam priatela rok aj par mesiacov a verim v to, ze ma nikdy nepodviedol a ze je to chalan, ktory by to nikdy ani neurobil. Ale vela kamosiek a aj chalanov mi tvrdi, ze verny muzi nejestvuju. Takze by som sa chcela spytat, ci su dnes este na svete verny muzi? Takze kazdy kto je, by sem mohol napisat kolko ma rokov, ako dlho je s priatelkou a pod. Ale uprimne.. tu nemusime klamat.. fakt ma zaujima, ci mam len taky "najivny sen" ze su partnerstva kde su si verny aj cele desatrocia, alebo je to naozaj mozne.
PS- nepiste ze aj baby su neverne a pod. Viem ze su aj take, ja sa ale teraz pytam na muzov. Dakujem:)

marushkaa

nenechaj si kazit vztah ludmi, ktori nedokazu ostat verni a preto ti tvrdia tie hluposti-aby ospravedlnili svoje konanie

sonna2

dakujem musska,
snad este malu radu, nie kazdy partner je zhovievavy ku snom, hlavne tym farebnym, takze sny = tajomstvo

musska

ale noo, uz ked "musim" byt verna,tak necht to roztocim aspon vo sne :DD

ale k teme..ja su myslim, ze par vernych ludi existuje, ale na to treba nenormalne silnu volu a vela lasky. Ale doba je taka, ze vsade okolo seba vidite len sex,sex, podvody, nevery,tak sa tym systematicky ockujete podvedome no a ked pride na lamanie chleba..moze sa stat ze sa smyknete.Bohuzial, clovek je odprirody slaboch a neda sa dat ruku do ohna. Chlapi (aj zeny)podvadzaju bezohladu na to ci su vo vztahu spokojni,alebo nie. Ale cest vynimkam:)

sonna2

all, to je dobre, ze sny neznamenaju neveru, este otazocka, ani vtedy nie, ked si zacinam snyvat s taktovkou mojho vedomia? Viete, obcas sa na sny velmi tesim, a mam ich dokonca na pokracoanie

terezka--

luciferka mas pravdu, akurat som este viac popletena. Nas vztah je naozaj krasny, velmi sa lubime, je nam spolu dobre a citim to aj z jeho strany. Z toho co vsetko pre mna robi, takze mas pravdu uz na to nebudem mysliet.. :) mozno az ked bude treba, ale to snad nie :D

terezka--

miruliko dakujem :)

sonna2 no ak by som prisla na to ze ma podviedol, urcite by som s nim uz nedokazala napr.spavat. Nevedela by som mu davat taku lasku aku mu davam teraz, takze asi ano, ten rozchod. Zatial viem ze mi je verny, ale tak do buducna. No nevadi, mozno si udrzim pre neho to, preco mi je verny :)
Ozaj sny nie su nevera. Mne sa 2x snivalo s inym ale nemohla som za to, aj mi to bolo potom neprijemne. A napr. toto verim ze sa mozno stalo aj priatelovi, ale ak ten sen nevyhladaval, nehnevala by som sa..