"aj TY sem partris?"

Príspevok v téme: "aj TY sem partris?"
terezka--

Ahojte, mam priatela rok aj par mesiacov a verim v to, ze ma nikdy nepodviedol a ze je to chalan, ktory by to nikdy ani neurobil. Ale vela kamosiek a aj chalanov mi tvrdi, ze verny muzi nejestvuju. Takze by som sa chcela spytat, ci su dnes este na svete verny muzi? Takze kazdy kto je, by sem mohol napisat kolko ma rokov, ako dlho je s priatelkou a pod. Ale uprimne.. tu nemusime klamat.. fakt ma zaujima, ci mam len taky "najivny sen" ze su partnerstva kde su si verny aj cele desatrocia, alebo je to naozaj mozne.
PS- nepiste ze aj baby su neverne a pod. Viem ze su aj take, ja sa ale teraz pytam na muzov. Dakujem:)

luciferka

ach jaj, terezka, podla mna mu vobec nedoverujes, keby ano, tak sa nedas zneistit kamaratmi, atak dalej.....a podla mna nad takymto ani neuvazuj pokial ste stastni, len si budes nicit vztah, je to zbytocne.....

sonna2

terezka, a co spravis, ak na neveru prides? Predstav si, ze inac je vsetko OK, rozvedies sa? Myslis, ze dalsi vztah bude iny? Vravim, o normalnom vztahu, kedy vsetko funguje, len ty sa budes snazit za kazdu cenu si potvrdit, ci ti je verny,

no a co sa tyka preverovania, to je nieco ine, samozrejme, doveruj ale preveruj, no nevyhladavaj zbytocne zadrapky, no ak by bol chlap uz bezohladny, a musela by si reagovat na jeho klamstva a vyhovorky, smelo by som preverila aj osobnu korespodenciu a urcite by som sa nehrala na pstrosa, vtedy je to uz o ponizeni atd

miruliko

terezka--
tak snad mas pekny vztah v ktorom sa navzajom respektujete,milujete a cenite si to dobre na sebe.
Vela stastia

terezka--

Viete, ja som myslela ze prave pre chlapa ako je moj priatel, ze sme si boli obaja prvy, je tazsie podviest ako pre niekoho, kto uz mal viacej bab.. nie?
Teda ja si to myslim preto, lebo on mi 100x povedal, ze je stastny ze sme si jediny a ze ani ja som pred nim nikoho nemala. Povedal ze su mu hnusne take baby co ich mali viacero aj na jednu noc a tak, ze mu pridu take spinave :D a ze ja som proste len jeho a zase naopak. Ze on mal tiez len mna. Tak podla toho sudim, ze je asi chalan ktoremu sa to takto paci. A zrejme by bolo pre neho tazsie toto pekne pokazit, ako keby mal nejake baby predo mnou,To by si povedal ze sak je jedno ci 4 alebo 5, nie,?

miruliko

sonna2
Aha uz chapem....ano snad mi to vydzri a nejaka si to aj bude cenit. Lebo ako tak spoznavam rozne baby tak zvacsa si to cenia fakt len take starsie, skusenejsie...take rovesnicky alebo + - rok ako mam ja (22) su nevyburene pripadaju mi ako 15 rocne mnoho krat a samozrejme nie vsetky.

sonna2

a este, verim a viem, ze ten moj mi je zatial verny, po prve z principu, po druhe z jeho presvedcenia, po tretie, neznasa spolocnost zien a snad pomaha aj to, ze on ziarli na mna, drzim ho v strehu, a tak miesto seba dava pozor na mna, ale to nedava zaruku, ze on je ten jediny verny, len nemal zatial prilezitost