"aj TY sem partris?"

Príspevok v téme: "aj TY sem partris?"
terezka--

Ahojte, mam priatela rok aj par mesiacov a verim v to, ze ma nikdy nepodviedol a ze je to chalan, ktory by to nikdy ani neurobil. Ale vela kamosiek a aj chalanov mi tvrdi, ze verny muzi nejestvuju. Takze by som sa chcela spytat, ci su dnes este na svete verny muzi? Takze kazdy kto je, by sem mohol napisat kolko ma rokov, ako dlho je s priatelkou a pod. Ale uprimne.. tu nemusime klamat.. fakt ma zaujima, ci mam len taky "najivny sen" ze su partnerstva kde su si verny aj cele desatrocia, alebo je to naozaj mozne.
PS- nepiste ze aj baby su neverne a pod. Viem ze su aj take, ja sa ale teraz pytam na muzov. Dakujem:)

terezka--

sonna2 no ja by som bola radsej, keby som na tu pripadnu neveru prisla.. ale tak zatial nam to snad naozaj nehrozi.. aspon do manzelstva :D

pupi ja by som rada doverovala ale preverovala... lenze ako? Mobil mi do ruky neda, ked som u neho som stale s nim, nemozem sa mu nakuknut ani do kalendara, nikam... :(

sonna2

miruliko,
vravela som, ze ti atraktivni a uspesni viac odolaju, ako ti menej sarmantni, prave z dovodu skusenosti, ale aj na takeho chlapa moze zaposobit TA NEODOLATELNA, kedy chlap prestava mysliet, gratujlujem Ti, ze sa stale drzis, bodaj by ti to vydrzalo na vzdy, no poznam takych ako ty, a uz su tiez po ...,

pupi

Mala som kamaratku,ktora rozpravala presne ako ty,ze ma super chlapca a je si 100 percentne ista,ze ju nikdy nepodviedol a ani by neurobil.Az sa s tym vystatovala a my babi sme jej zavideli.Ale robil v zahranici a po case zistila,ze tam mal nejaku pizdu.a samozrejme to akoze nic nebolo,len sex.Jej by zniesol modre z neba,ale v posteli si uzival s inou.No neviem,ja ked lubim,nemohla by som to urobit.Ja sa drzim hesla "doveruj,ale sem-tam preveruj"....

K9

Takže ja som sukničkar ale mam par bab aj velmy rad ale proste je to ludska schopnosť že ma proste nejaká baba v určitej chvyli zvedie ale ajtak mam stala red svoju... mám 15r

miruliko

terezka--
akoze samozrejme ze by som ju nepodviedol v dalsom vztahu len kvoli tomu ze ja som bol podvedeny. Keby som ju tak miloval ako tu predtym tak urcite nie.
Sonna2 Ja som vo vztahu mal prilezitosti podviest ju ...vela casu som travil v spolocnosti plnej zien...cize nieje vzdy pravda ze prilezitost robi zlodeja...ja som proste nechcel podvadzat chcel som mat pekny vztah bez toho aby ma nieco tazilo na srdci a daval som vela do vztahu. Je to cudne aj kamarati sa mi vela krat cudovali ze som taky pre nich "zvlastny" Ale mal som ju velmi rad ...co uz.

sonna2

terezka, zase sa ale bat nemusis, v zdravych vztahoch v prvych rokoch skutocne nevera nie je zvyklostou, a potom neskor to uz ti dvaja neriesia, pretoze nastupuju ine problemy, ina etepa zivota, a na taketo nezmysly nie je cas, a pripadna nevera ostava utajena

fraisee

tak inac: kolko tych prilezitosti podvies este len budes mat? mozes sa tu teraz zaprisahat ze ostanes verna? no mozes, ale tomu snad nebudes verit ani sama, lebo NIKDY nevies co sa stane.

terezka--

pride mi to strasne ze niektory ludia nevedia udrzat svoje hormony na uzde. Ved aj ja som kolko krat mala tu moznost podviest, raz som sa dokonca zalubila do ineho, ale potlacila som to a nikdy som neurobila nic co by mi priatel mohol vycitat.. proste ma hneva ze sa niektory chlapy nevedia ovladat- jak zvierata:(

terezka--

luciferka pytam sa to len preto, lebo aj ked priatelovi verim, tak ti co mi tvrdia ze taky neexistuju ma zneistili.. A mna to hneva, nechcem si pripustit ze by mohol mat inu.
My sme si totiz obaja prvy partneri a mna by strasne zranilo, keby som uz pre neho nebola ta jedina v zivote..
Neviem,mozno je to cele hlupost, mozno sa o par rokov budem na to pozerat inak, len som mala taku potrebu uistit sa ze taky chlapy proste su:(