Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Laska alebo posadnutost...

Príspevok v téme: Laska alebo posadnutost...
Deelicious

Ked ja som uz asi hlupa neviem..mam chlapca lubime sa nie sme spolu dlho alebo pre nie koho je mozno 5 mesiacov dost..on ma ma naozaj rad velmi viem to zalezi mu na mne..ked som snim je mi uzasne ale ked musim ist domov tak je mi niekedy az doplacu a to sa stava stale skoro..ked snim nie som den tak mi chyba a zacina mi z toho az sibat a on ma tak toleruje nevadi mu to chape ma alebo sa tak aspon tvari to je jedno..moze to byt aj tym ze cez tyzden som v skole a len vikendy som doma cize cez prazdniny chcem byt snim stale a ked snim den niesom proste stavy ze chyba mi a viem ze on to tak nepreziva..ja som ryby a o nas je vseobecne zname ze sme maximalne citlivi ludia..neviem co mam robit uz aby som bola spokojna a kludna..ak dakto viete prosim poradte mi :( dakujem

rybka2802

s tym horoskopom no neviem, ale nieco na tom asi aj bude, ja som tiez ryba, a teraz po dvoch rokoch zlyhavania vo vztahu ci co to bolo, si poplacem a mozem zacat odznova, poradim len jedno: hlavne sa z nich neposrat!!!udrziavat chladnu hlavu, a ziadne mimoriadne prezivanie,,,sklamanie je potom ovela horsie a najhorsia na tom je odvykacka...

fraisee

podla mna to normalne nie je a skor sa mi to zda nie ako posadnutost ale zavislost. a prepac ale podla mna to s horoskopom nema ale fakt nic spolocne.

Summer_

baby a na to co ste sa pytali, preco my za nimi placeme a oni sa zrejme tesia ze ide s kamosmi na pivo. to vam presne poviem ako to je..
On sa tesi, lebo kamosov k zivotu proste potrebuje /preto nema rad ked mu tieto vychacky zakazujeme/, on si chce konecne pokecat s chlapom o tom, o com sa s vami nemoze bavit, lebo proste su to chlapske reci. On sa proste musi vyventilovat. A to ze sa tam tesi je dobre. Aj vy by ste sa mali tesit, ked idete von s kamoskami a nie smutit ze ste mohli byt s nim. Ved s nim este budete, sak vas neopustil navzdy. On sa teda zabavi a potom co? Potom sa o to viac tesi na vas. Ved preco by mal smutit, ze ten cas na pive mohol stravit s vami, ked hned po tom pive za vami aj tak pride a bude s vami aj tak 2x tak dlho ako na tom pive. A najstastnejsi bude, ked mu NIKDY ked pojde von, nic nezakazete. Ziadne vystupi ze ste chceli byt s nim. Nie. Chces ist? Tak chod a este mu zaprajte nech sa ma dobre a ked sa vrati tak sa ho s usmevom spytajte ako sa mal.. on bude stastny ze ma prave VAS lebo ostatny kamosi maju doma harpie ktore im robie stale nejake vystupi a nikam ich nepustaju, ale ten vas je slobodny a za to si vam potom doma vystiska, za to vas bude milovat. Proste chlap nechce byt zviazany, v tom to cele je. az mu date pocit ze ste na nom zavysla a ze von s kamosmi ho nepustite utecie vam...
Takze Deelicious az ten tvoj pojde na pivo, s radostou ho pusti a ty si sprav tiez nejaky program, nech vie ze ked je prec, nie si odkazana na 4 steny u vas doma,ale ze si baba ktora sa vie zabavit aj bez neho:)

Summer_

Deelicious myslela som si ze budes mat okolo 18 :) pozri, je to normalne, si strasne zamilovana ale skus to co som napisala. Chod sa lyzovat s mamou, chod von s kamoskami viac ako chodis.. ty si myslis ze sa ukratis o cas s priatelom, ale neukratis.. ked pojdes prec, budes mu chybat a budes ho viac zaujimat.. ako by ho predsa mohla zaujimat baba ktora na nom visi ako kojenec na ceciku? /blbo napisane ale chapes:D/ teraz je aj on vo faze uplnej zamilovanosti, ale raz by ho to omrzelo. Takze s tym sprav nieco uz teraz kym nebude neskoro...
A svata pravda je to co povie aj kazda skusena zena a ja som si to odskusala na sebe- tym ze si ponehas vlastne konicky a komosky a on uvidi ze si sebestacna, ze dokazes zit aj bez neho, bude si ta vazit a nebude ta chcet stratit.. tymto ten vztah len predlzis a upevnis.. ak zostanes na nom zavysla a este mu to aj das najavo, tes sa skoremu koncu.. ver mi..

Deelicious

no alexandra mne to bolo vysvetlene tak ze su citlivi ludia a ti ostatni a ti to tak neprezivaju bo ja poznam chlapov aj takych co su ako ja napr abo my skor by som to nazvala..takze ono to vraj nesuvisi s tym ze ci dakto chlap abo zena ale tym ze povaha .. a

Deelicious

som si myslela ze nik ani nenapise :) a som rada ze nielen ja som takto ze "cudna"abo co jeto...noo kamosky snimi uz ani niesom poriadne lebo furt ked somsnimi tak take skraty ze nudim sa snim by mi lepsie bolo a cojaviem..a uz niekedy aj sama ked mu to poviem tak on ze v pohode ale ja sa zobudim ze boze debilna uz sa ukludni toto nerob..ale je to tazke bo aj dnes mama ze ideme lyzovat na vikend a ja ze no isto sak doma nebudem..

Deelicious

som si myslela ze nik ani nenapise :) a som rada ze nielen ja som takto ze "cudna"abo co jeto...noo kamosky snimi uz ani niesom poriadne lebo furt ked somsnimi tak take skraty ze nudim sa snim by mi lepsie bolo a cojaviem..a uz niekedy aj sama ked mu to poviem tak on ze v pohode ale ja sa zobudim ze boze debilna uz sa ukludni toto nerob..ale je to tazke bo aj dnes mama ze ideme lyzovat na vikend a ja ze no isto sak doma nebudem..