Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

GynOcaps a sex

Príspevok v téme: GynOcaps a sex
gynka

Pouzivam tieto vaginalne kapsule (GynOcaps) koly kvasinkam a chcem sa spytat, ze ak maju v pribalovom letaciku napisane, ze "neaplikovat pri pouziti mechanickej antikoncepsie a pri kondomoch", znamena to ze ak ja beriem HAK lindinette20, mozem s priatelom normalne spavat a nemusim sa nicoho bat? Neznizuju teda tieto kapsule ucinnost HAK?
A este ci s nimi mate skusenost? Dakujem

gyno

ahoj, ja som ich teraz pocas sviatkov brala, ale nezda sa mi zeby mi nejako pomahali brala som ich asi osem dni, a ked som ich uz dva dni nevzala tak ma zacalo v posve svrbiet, ale to je take vselijake, jeden den tak druhy den inak, ja to uz nechcem mat, mala som to 2x, raz mi gynda pomohla, a druhy krat som si iba kupila canesten tabletu a preslo to, ale obavam sa ze to nemam preliecene, beriem este probiotika, uz asi pol roka, to mi trochu pomaha

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.