Pravdepodobnost otehotnenia

Príspevok v téme: Pravdepodobnost otehotnenia
miroslav2588

Moja priatelka uz asi 5 mesiacov uziva antikoncepcne tabletky tri-regol, okrem nej vsak vzdy pouzivame aj kondom. Niekedy to skusime na par sekund aj bez neho a nasadime ho az potom. Parkrat sa nam aj stalo, ze sa nam kondom roztrhol, ale vzdy sme na to prisli vcas. Nikdy som v nej neejakuloval! Priatelke teraz byva zle a boji sa, ze je tehotna... Povedze prosim svoj nazor na to, aka je sanca ze je tehotna, aby som ju mohol ukludnit :(

Plysiak

Neboj sa, ak nekonzumuje vela alkoholu alebo neberie nejake antibiotika, tak neotehotnie.. mozes jej to dat precitat, ale HAK je spolahlivy ked sa berie tak ako ma :)

cmucik

mno :) kedysi som riesila podobny problem, avsak strach mal moj partner :) ja som si po case zvykla...kazdy sa poterbuje do toho dostat, samozrejme ze zo zac. nikto neveri ze by malinka tabletka mohla zabranit otehotneniu :) ale casom to bude f pohode...

miroslav2588

Ten kondom pouzivame len preto, lebo moja priatelka ma panicky strach, ze by mohla otehotniet. Snazim sa jej ho vyhovorit uz velmi dlho, ale ona proste nechce :( Dokonca ma stresy aj ked sa nam roztrhne kondom, pritom HAK berie ma minutu presne a este nikdy som sa do nej neurobil...neberie ani ziadne lieky. Tuto diskusiu som zalozil aj kvoli tomu aby ste my pomohli premoct ten jej strach...

Plysiak

nemala by byt :) je moznost iba ak by brala dake ine lieky, ktore by mohli nizit antikoncepcne tabletky, a ty sa nejako nechtiac, nevedomky do nej spravil.. coz je ale kravina sama o sebe.. takze podla mna nie ..

dhtrh

Ako moze byt tehotna ked zere tabletky preboha chlapce sak rozmyslaj trochu..naco pouzivate gumy to je dalsia vec ktorej nerozumiem vies vobec kao funguje antikoncepcia ?a vies vobec kedty moze zena otehotniet a kedy nie ?myslim ze nie nevies

niekto

taka alternativa pre hak je pharmatex nenici to zdravie zeny a je to skoro tak ucinne a ked k tomu pouzivas kondom tak neotehotnie urcite

miroslav2588

Ja mam 18 rokov a ona 16. O kvalitu nejde pouzivame len durex, alebo pepino...myslim, ze sa trhaju kvoli nedostatocnemu zvlhceniu

lenuliatko

kondom musi vydrzat aj keby ste neviem aki boli divoki.bud je nekvalitny alebo si ho zle nasadzujes alebo je blba velkost.skus iny vyskusat.kondom sa nemoze trhat len preto ze ste divoki.
mozem sa opytat kolko mate rokov?

miroslav2588

A keby som mal kupovat tabletku po zakazdym co nam praskol kondom, tak by som asi musel predat auto...my sme totiz dost divoky :D

miroslav2588

To vies, ja sa jej snazim radsej vyhovorit ten kondom...z pochopitelnych dovodov :D Ale ona sa strasne boji, stale stresuje a nechce o tom ani len pocut... :/ Tych pohlavnych chorob sa ona vobec bat nemusi