18-rocna a uz sa vyda

lenuliatko

hmm ale vies ze man to nikdy nenapadlo?asi som bola prilis zaslepena laskou a nechcela som si priznat ze ved predsa moze prist aj ina ze nie som jedina na svete.zatial vsak sa nejako nezmenil.no ked som otehotnela uplne mu siblo.bol az prilis taky starostlivy liezlo mi to za na nervy.odkedy sa mala narodila som rada ze je starostlivy.nenechava to len namne.vela fotim a mam vela prace stym s upravami a tak.takze si berie casto malo k sebe okupe ju uz dokonca aj sam brava ju na vychadzky.snazi sa aby sme boli natom rovnako aby nebol nepomer medzi povinnostami.
mozno pride este taka nejaka situacia v ktorej ti naozaj dokaze ze je pre teba ten jediny.a vy ste spolu ako dlho?

luciferka

ako? no lebo ho dobre poznam, a zmenil sa, a vycitila som to, a auz sme sa o tom aj porozpravali, ale zase ja mu to nezazlievam, zatial sme spolu a uvidime ako sa to vyinie, viem ze ma lubi, a vazi si ma, takze ak bude ten chtic taky velky ze to nevydrzi povie mi to....., neuzil si ako mlady, a zatial nema istotu ze nas vztah vydrzi navzdy

milkyway

a preco by to nebolo normalne? maznelstvo nie je gula na nohe! zivot je krasny aj potom:)ja som sa vydavala v juni2008, obaja sme mali vytedy teste pred 21 a brali sme sa z velkej lasky, proste chceme byt spolu a je to tak super.. ziadny problem,.. co riesis?

lenuliatko

moji rodicia mi stale setrili na skolu takze aj keby som sa nevydala nebola by som urcite na dne.vystudovat je prvorade.prijali ma na medicinu ale otehotnela som takze musim cakat kym mala podrastie.tuzila som po medicine cely vsoj zivot ale tak nevzdala som to a nezrutila som sa.
myslim si ale nika zeby si tiez mala pockat.mozno prides na mnoho veci ktore sa ti nanom nebudu pacit.rok je velmi malo nato aby si sa zanho tak mlada vydala.skus snim byvat ako hovori luciferka.
luciferka a ako vies ze ma priatel chtic vyskusat nejaku inu?

luciferka

nikaaa podla mna by si sa nemala hrnut do vydaja, nastahuj sa zatial len k priatelovi a skuste spolu zit, a uvidis ze to bude o nieco uplne inom ako chodenie....spoznas ho ovela skor a prides aj na to, ci je spravne vziat si ho alebo nie

luciferka

tak skolne zatial neplatime, ak nezmenia legislativu, ja by sm nemala, priatel bude platit eden rok, ale je to o drzku, vela penazi a casu do toho ide aj takto, a este k tomu pracovat.., ale to uz inak nevyriesime......, su ludia ktory su na tom este horse....

lenuliatko

tak to nezavidim.preto si aj moja svokra mysli ze som si jej syna vzala.pre peniaze.omyl.to ze on je zo zazobanej rodiny neznamena ze len preto ho milujem .moji rodicia nie su milionari.otec sa tiez musel velakrat kvoli nam obetovat ist do zahranicia dlho som ho nevidela a zili sme od vyplaty do vyplaty ale vzdy som mala co potrebujem.ale studovat je dnes podla mna dost o drzku.vysoke skolne a dochadzanie internaty.a stat nie zeby pomohol ale este pritazuje.

luciferka

lenuliatko, pokial ma pracu tak je dobre, ja zijem s priatelom v podnajme, obaja studujeme na dennom studiu,mne financne pomahaju rodicia, ale priatel je hrdy tak sa prediera sam, je to o hubu a nervy.....,a le tak kazdy mame svoj osud...