Vrásky v 20-tke

suns

noo to celo uz je f pohode, nasla som v jednom casopise taky cvik, obe dlane si dat nad celo tam kde rastu vlasy a striedavo tlacit smerom dole a hore a obocim vytvarat protitlak. Lenze teraz mam tie vrasky usmevu... teda co idu od nosa dole popri perach, ked sa usmejem. Ked som vecer vonku, a vela sa smejem, ked som potom vazna, tak mi tam tie vrasky zostanu... make upom to nezakryjem.. ah jo

moncika

hlavne na noc pouzivat bud to bambucke maslo al.nejaky kvalitny olej napr.sipkovy,jojobovy,mandlovy mozes zmiesat so 100%esenc.olejom div.ruza,levandula..

moncika

-odkaz odstránený- by som ti poradila tento krem-je to v podstate chem.peeling kyselinou glykolovou na domace pouzitie + nejaky lepsi krem s vytazkami divokej ruze alebo shea butter-bambucke maslo alebo krem s vit.c

delphia

na laseri su narocne hned 2 aspekty: 1. financna narocnost a 2. ide o osetrenie, po ktorom plet sa regeneruje aj mesiac a teda aspon 1-2 tyzdne je potrebna socialna izolacia ;)

cilili

Co je narocne na vyhladeni laserom?! :D
Raz dva ti to spravia, a mas klud. Mozme ti tu odporucat kremy, ktore ti aj tak nepomozu...