citili ste to?

boss

nemas chlastat, ked to nevies. potom by si nemusela riesit, ci si sa s niekym vyspala alebo nie, je to krute ale je to tak.

moniqa87

aj ja si myslim, ze nemusi absolutne nic citit... ved nie kazda panna ma taku silnu panensku blanu, ze by ju to bolelo este aj potom a ked bola opita, tak mohla byt aj viacej uvolnena, takze tam ziadna bolest byt nemusi

ksl

Je mi ľúto,ale nemáš šancu na to prísť,keď si nič nepamätáš.Jedine iba ak Ti to povie on,ale tomu nemôžeš veriť.Mne sa stalo to isté a dodnes neviem či sa tú noc niečo stalo,alebo nie. A to som bola už skúsená v sexe. Avšak je pravda,že som vedela,že aj keby niečo bolo tak nemôžem ostať tehotná. A tiež išlo o chalana,s ktorým som chodila 5 mesiacov a krátko nato som sa s ním rozišla, no a nepýtala som sa na tú noc nikdy,lebo som sa hanbila,že som sa tak opila.

Plysiak

ano, teda.. hlavne by bola rano mokra lebo by to vytekalo.. ale.. nemusela by si pamatat nic.. ale ked je to dlho dokaze dost vytriezviet...

gloria

Ale tak az take silne okno zas nemozes mat, ved väcsinou si taketo veci pamatas, ine nie ale tieto skoro vzdy.aspon take zablesky by si mala.

sam

no podla toho co pises si neskusena, keby nieco bolo tak by si to urcite citila, pretoze ak este sexualne s niekym nezijes, je problem sa do teba aj dostat a teba by styk bolel, alebo by si to aspon na druhy den citila, urcite...