chudnutie bez peciva

Spyt

Ja som sa vždy dosť venoval športu a napriek tomu som priberal, resp. som si od istého času iba udržiaval váhu (cca do 100kg pri 180 výške). Zmenou stravy sa mi podarilo zhodiť a momentálne vážim 80 kg. Napriek tomu, že čo sa týka množstva jem ako predtým, stále zhadzujem (aj keď teraz už trochu pomalšie). Vynechal som takmer úplne chlieb, pečivá, knedle a kadejaké podobné čudá, ktoré mi už momentálne ani nechýbajú. Nahradil som to všetko zeleninou (najlepšie surovou) a mäsom. Obmedzujem aj príjem ryže, zemiakov a cestovín, aj keď tieto si týždenne raz doprajem, ale samozrejme sa pomerne dosť venujem aj športovaniu. Ak chcete schudnúť, niet nič jednoduchšieho. Po čase vám ten chlieb určite nebude chýbať a budete sa cítiť lepšie :)

chlebík

Ahoj Lenka!
Dá sa to! nie je však podľa mňa dobrý nápad chleba a celkovo pečivo vyradiť na stále, keď neješ ani ovocie a zeleninku, tak sa to dá, ale raz za čas si ho dať pokojne môžeš. keď máte doma koláč, tak sa predtým najedz: ryža s mäskom...a nebudeš hladná, tak snáď do ďalšieho prepadu hladu ten koláč už niekto zje.:DD treba mať silnú vôľu a keď uvidíš výsledky stojí to za to! ale ako raňajky môžeš jesť aj napr. sucháre, bebe... ale keď nie chlebík, tak obmedz keď by si jedla napr aj knedle.

Ewe

Boooooze ake stare prispevky som objavila,idem aj ja na to...vyradujem z jedalnicka pecivo a sladkosti,co bude pre mna zabijak,ale tak dufam,ze to dam....baby co je s Vami??tie prispevky su 9 rokov stare...pozdravujem a drzte palce....

zara

dobre, ale cim mam potom nahradit ten chlieb a rozky? celozrnymi? ved i v nich je muka ,alebo ich uplne prestat jest?

petra7

Ani ja nejem pecivo, chlieb, buchty-nic mukove uz 2mesiace a schudla som z 59 na 54 kil...
Papam vela zeleniny, ocovia, robim si stavy z mrkvy, cestoviny, biele maso, ryza... vyhybam sa sladkostiem,ktore aj tak velmi neoblubujem,cize mi to nerobi problem..A ked uz mam na nejake `mnam mnam` chut, tak si kupim orechy- nie prazene!... a vela citronu treba pit, to stahuje a chudne sa z toho... a tiez vela zeleneho caju...
pa

kiri

...moja kamoska prestala jest pecivo, normalne je ostatne veci aj cestoviny, aj zemky, iba rozky a chlieb nie...prosto psenica. Bola celkom bacula pri vyske 158 cm mala asi 65 kg, taka zenska krvmlieko. Teraz ma 52 kg a vypada uplne super. nie je vychudnuta, je sexi...

janka

tiež som asi pred pol rokom vyradila chlieb a múčne výrobky a schudla som asi 6 kg doteraz, miesto chleba som si zaradila do stravy celozrnne cerealie a musli. je to len o zvyku, skutocne. prvy tyzden bude tazky, ale ak to vydrzis, za 2 tyzdne si na nejaky chleba a mucne vyrobky ani nespomenies. ale pevnu volu to chce :-)

tina

suhlasim s anitou, je to zvyk, ja som ho pred mesiacom tiez vylucila a existuju nahrady ryzove a kukuricne racio chlebiky..uz ma ani nenapadne si dat normalny chlieb a to som ho jedla na kila.hlavne v anglicku to bol samy sendvič.ale vysledky sa dostavuju tak to je motivacia.

lenka22

no ja zase nemozem ovocie a zeleninu zo zdrav. dovodov, tak to nejem a uz ani nemam na to chut, ale kto mi zakaze jest chlieb??? je to ine ked ho nemozes zo zdrav. dovodov...

anita

lenka22,ja som musela vyradiť z jedálnička chlieb a pečivo pre zdravotné problémy a schudla som. Tiež som počula, že z chleba sa najviac priberá. Ja napríklad zjem veľmi veľa sladkostí a nepriberám. Ak by som začala jesť chlieb, priberiem zaručene. A dá sa zvyknúť na všetko. Ja som mala veeľmi rada teplý chlieb a všetko počivové a odvykla som si. Teraz z koláča neochutnám ani omrvinku a ani na ňu nemám chuť.