pretrvavajuca bolest hlavy po pade...

Príspevok v téme: pretrvavajuca bolest hlavy po pade...
indi88

Ahojte mam taky problem asi pre tyzdnom som si dosť udrel hlavu pol hodiny som o sebe nevedel...myslel som ze je to max.otras mozgu lebo to bola fakt rana.Ale teraz po tyzdni neustalych bolestiach zacinam mat obavy.Hlava ma boli cely den na temene,spankoch a za ocami a pocitujem akoby taky tlak v celej hlave.Nemam vobec naladu na nič...prosim a nejaku radu lebo je to uz fakt na nevydrzanie.V pondelok navstivim lekara ale budem rad za akukolvek odpoved
Dakujem

indi88

hojte no tak uz som doma pozeram ze priatelka vas tu informovala :-D ano robili mi lumbalku pomocou ktorej zistia ci nieje pritomne krvacanie do mozgu...po lumbalke som nemohol chodit prisly este vacsie bolesti hlavy tak mi po 4 roch dnoch pichly vlastnu krv do miesta pichnutia lumbalky na zacelenie likvorovych ciest bolest presla...sice ma uz pustily domov bolesti hlavy stale pretrvavaju :( cize nioc sa tym nevyriesilo akurat ma strasne boli chrbat....este si pockam na magneticku rezonanciu a snad sa uz zisti preco ta hlava stale boli....sice lekari tvrdily ze je to pourazovy stav ale tak dlho?no neviem....

chlaska

Ano, robili mu tu lumbalku. Vysledky dopadli vraj dobre.. Dnes mi pisal ze zajtra ma ist na magneticku rezonanciu.. A ked aj ta dopadne dobre tak piatok ho pustia domov. Ale este stale nevedia z coho ho boli hlava :-( cize uvidime.. len dufam ze vsetko dopadne dobre :-)

jablonkaa

plysiak, ty si dobry srandista, ze z chrbata vzorky stitnej zlazy. :-)))
chlaska, robili mu lumbalnu punkciu, pri ktorej odobrali vzorku mozgomiesneho moku.
drzim prsty, aby vsetko dobre dopadlo.

Plysiak

ale sak nech sa kludne on spyta lekara, nech sa neboji, to je uplne bezne... nech mu povie ze je zvedavy.. doktor to pred nim nemoze tajit.. alebo aspon nebude... nema dovod.. :) skus mu potom zavolat alebo ak ho pojdes navstivit mu povedz nech sa spyta primara na vizite, on by to mohol vedet..

Plysiak

neviem .. na chrbte nic take nie je, akurat ze mu mohli brat vzorky stitnej zlazy alebo dacoho podobneho, stav miechy, alebo tak.. myslim ze mu nebrali iba krv z nejakeho svalu.. bude to daco koli nervovym zakonceniam.. bolo to v okoli chrbtice??? miechy? povedal to?

chlaska

Ahojte.. ja som indiho priatelka.. no dopadlo to asi tak ze v nedelu sme isli na pohotovost.. lebo sobotu vecer ho hlava neuveritelne bolela.Z pohotovosti ho poslali na neurologiu, bol aj na CT-cku, na chirurgii.. vysledky z CT-ska vraj dopadli dobre.. ale musel ostat v nemocnici na neurologii. Vecer mu pichali injekciu do chrbta a ze mu z chrbta nieco tahali. Teraz sa nemoze 24 hodin postavit. Rano mi pisal ze vysledky ma dobre ale stale nevedia z coho ho boli ta hlava. Chcela som sa spytat, preco mu pichali tu injekciu do chrbta?

cica987

naozaj si mal ist k tej doktorke skor... hadam to nebude nic zle...Skus si co najviac polezat.. a v pondelok chod ku doktorke cim skor.. aj ked bude mat zrejme blbe poznamky preco si neprisiel skor.. ale aspon ti pomoze.. Nieze ta napadne neist ku nej len kvoli tym poznamkam...