priatel odmieta kondomy

Príspevok v téme: priatel odmieta kondomy
sally

Ze vraj sa snimi nikdy nevie urobit, a ze vraj sa nikdy nic nestalo...ja nemozem bratHAK mi robila vydy zle asi 4druhy a ako nerodicka nemozem mat teliesko. Pocit, ze som uplne nechranena ma stresuje, ja vobec pri sexe nezazivam orgazmus. On ho ma stale sak ked nepouziva kondomy, je to lepsie. Uy to tak riskujeme dost dlho ale stale sa bojim som mlada deti royhodne nechcem! Ako ho mam nahovorit na kondomy?Mame aj ine moznosti?Pomoc:(

tutomate

bola som zvedava, ci je pravda, to ze sa prestal vyrabat pharmatex a tak som im napisala email, prisla mi takato odpoved:

Dobry den,

Nie, je to zavadzajuca informacia, Pharmatex krem a kapsuly sa vyrabaju a predavaju na Slovensku aj nadalej, takze sa nemusite bat.

Tuto lokalnu antikoncepciu dostanete kupit v ktorejkolvek lekarni.

Prajem Vam prijemny den

lenuliatko

ale ano.ale aj tak si
myslim ze antibiotika ktore som brala boli dost silne a ovplyvnili ucinok hak.ale nevadi.mame krasnu dcerku ktora sa narodila 18.11.2008 a sme stastni rodicia :D

lenuliatko

a pharmatex uz neprestali vyrabat?lebo som pocula ze ano...ja som tiez ale zato lebo je to nehormonalne.alebo kondom.

niekto

vacsina s toho co si napisala moze zene vazne ublizit
kondomi maju tak 95% ucinnosti
maju s toho provizie aspon co som pocul neviem zili mi to netrha ja som proti tomu aby moja frajerka brala hak a to z dobreho d

krisha

kondom, Hak..obidve moznosti sally vylucila.Vnutromat. teliesko sa zavadza vacsinou zenam, kt uz rodili. Podkozny implantat? V podstate to iste co hak, len netreba pozerat na hodinky:-) Takze, sto ludi, sto chuti, podla mna je pharmatex fayn, ved nemusi byt len vo forme kremu