PIEARCING DO BRUCHA

jaja

aha tak ja chcem ist do pearc studia tam by nemali byt len tak hocijaky laiti dufam :D kamoska bola a tam a nic sa jej nestalo zevraj to trochu stipe...ale mala nejake tlaky v bruchu je to normlane ?

miss_lili

mna to vobec nebolelo,len ten prvy den asi trosku tlak,bo to bolo opuchnute trosku,ale ziadne zdravotne problemy...hovori sa ze ti moze prepichnut nerv, ktori sposobi necitlivost brucha,ale ked pojdes k profesionalovi,tak ziadny strach...a vobec to enbolelo to prepichnutie,prave naopak,bol to neskutocny adrenalin a este by som si to zopakovala,skoda ze nemam dalsi pupik:)

jaja

a nemala si s toho ziadne zdravotne problemy nie ?? 3 mesiace ? viem ze to dost boli prve dni ale po kolkych dnoch ta to uz bolelo tak ze sa to dalo zvladnut ???

miss_lili

ahoj jaja...ja uz mam piercing v pupiku skoro 3 roky,a som velmi spokojna,uz si seba neviem predstavit bez toho...hlavne si vyber kvalitny salon. ja som si spravny vybrala a piercing sa hojil vlemi dobre,ani mi to nehnisalo,ani zapalene som to nemala. cisti sa to liehom,ktory kupis v lekarni,a po troch mesiacoch ked uz by mal byt uplne zahojeny pupik si mozes piercing vymenit.