ako často mávate sex?

musska

6irim, no plne s tebou sucitim, mna to tiez dost ubija, frustruje, ked nastane obdobie "ticha". Ak sa to nezmeni, tak sa na to cele asi vykaslem. Ludia si musia sadnut aj v tomto. Ja som si uz aj myslela ze ma inu:) Coz je blbost. Ale v tvojom pripade, nebude to preto,ze uz ma viac rokov?Aj ked...je to dost relativne..V tvojom veku sa necudujem,ze ti to chyba.Ved si este mladaa na take abstinovanie:)

6irim

musska:
abstinujem ale to iba preto lebo ho ľubim. Keby som ho nie tak si túto stránku poriešim inak. Len stále čakám a zmena nechodí. Keď sme sa spoznali tak sme sa milovali aj niekoľko krát do týždňa. Obávam sa že o rok sa už budem tešiť iba na vianoce. CHI:-)
A čo ty? TO mu nevieš zaklepnúť notebook a šupnúť na neho? Na môjho už nezaberá ani spodné prádlo a oblečenie stálu- samá čipka a všetko holé.

musska

6irim, no plne s tebou sucitim, mna to tiez dost ubija, frustruje, ked nastane obdobie "ticha". Ak sa to nezmeni, tak sa na to cele asi vykaslem. Ludia si musia sadnut aj v tomto. Ja som si uz aj myslela ze ma inu:) Coz je blbost. Ale v tvojom pripade, nebude to preto,ze uz ma viac rokov?Aj ked...je to dost relativne..V tvojom veku sa necudujem,ze ti to chyba.Ved si este mladaa na take abstinovanie:)

6irim

Musska:
Ja neviem ale je to iba náhoda že máme podobný problém? Aj ty čakáš že sa niečo zmení? Môj partner je zase starší odo mna, on má 42 a ja 29. Sex - to je vec, ktorú máme iba raz za mesiac, aj to aby som ho mala musím držať hubu a nevyviesť ho z rodinnej pohody. Ako náhle si otvorím pusu že mi niečo vadí, už aj je to o tom že potrebujem vrtať a je po sexe. Tak ak ho máš dosť ZAUJíMAVá, tak si to neškrab a uži si ho, lebo to že dodáva energiu je pravda a ja sa cítim, že by som mala nacvičovať skok do hrobu. Nemám energie.

musska

boze moj, sa neosalte nahodou, podla mna je to normalna tema. Mate tu milion tem, kolko kto coho zjedol, kto o ktorej je, kto ake vitaminy kedy berie, co je tiez dost individualne. Podla mna take pripomienky maju len ludia co sex nemaju, alebo sa trikrat prezehnali kym nieco sem napisali. Sex je sucast zivota a je dolezity pre dusevne aj fyzicke zdravie, zlepsuje imunitu, dodava energiu,atd..

nuz, ja som na tom trosku horsie,nez by som mozno chcela byt, mam partnera workoholika,ale snad sa to zmeni:))

ksl

Robiť štatistiku v sexe je ako robiť štatistiku v tom,koľko kto je. Niekomu stačí zobnúť 3x denne čosi malé a niekto žere nonstop celý deň... A sorry,ale tvoja téma mi príde ako tento vtip:
Slečna volá na linku dôvery:"Prosím, poraďte mi,znásilnil ma mladý,krásny a inteligentný muž a ja neviem čo mám robiť...Mám ísť na políciu,alebo sa mám tešiť sama...

bladwak

no...kedze teraz su prazdniny,obaja sme studenti,tak kazdy den dve-tri kola,obcas viac,ak ma partner chut,tak fajku alebo si rada zajazdim na nom-tak pomaly a vychutnavam si to zase ja.kedze studuje v balve a ja som z nr,tak piatky a vikendy sexujeme ako divi:Dani neviem kolkokrat :-)

romanik

zaujimava sa pytala ako casto mate sex, lebo ju to asi zaujima...ked jej to povedat nechcete, tak na co tu do pekla vypisujete somariny, ktore nikoho nezaujimaju????... milujem tychto ludi, co pisu len kvoli tomu, aby daco napisali.....

zaujimava: podla toho ze ci mame obidvaja skolu, alebo ci sme doma. kedze studujeme v inych mestach, tak cez vikend aj 5-6 krat, ak vsak mame volno, tak asi 4 krat za tyzden. :)