Mamicky a tehotne poradte...

lena22

Ja by som isla asi 2 tyzdne po termine, ked som mala dostat menzes a nedostala,ku gynekologovi. Drzim ti palce, nech je to tak, ako si prajes ty :o)

Summer_

lena a je nejaky cas, kedy mi ten test zarucene ukaze, ak uz som tehotna..? napr.po mesiaci abo tak?
Inak dakujem -.:)

lena22

Mne moj gynekolog s usmevom povedal, ze ak je pozitivny test, je to jasne. Negativny vraj moze po nejakom case dopadnut ako pozitivny. To zalezi od hladiny latok u zeny

Summer_

hej mala som zapal, ale myslela som to tak ze teraz som uz v poriadku, preliecena, atb som dobrala este v decembri takze by mi nemala meskat koly tomu.. preto.. strasne sa bojim urobit si test, ale ak zajtra rano nedostanem, tak si kupim :(

lena22

Ale ved tie atb si kvoli niecomu brala, zrejme si mala nejaky zapal. Aj "odpoved" testu je individualna. U mna 2 tyzdne po predpokladanom termine menzesu bol test pozitivny

lena22

Este odpoved na tvoju otazku: mna boleli asi po 10 dnoch od otehotnenia prsia. Kamoska citila podbrusko, je to veeelmi individualne. Ten test si urob, uz by mohol nieco ukazat

Summer_

lena22 lenze ja nic z toho nemam, momentalne som zdrava, akurat asi okolo vianoc som bola po dobrati antibiotik a priatel zabudol ze to ma urobit vedla :( preto sa bojim.. ale hneva ma to, lebo sa k tomuto staviam velmi zodpovedne, nie tak aby som to musela riesit :( po kolkych dnoch meskania si mam kupit ten test?

lena22

Atb, prechladnutie, zapal mozu zmenit cyklus a posunut menzes. Bud kludna a investuj do tehotenskeho testu-pre tvoj klud