ako dlho máte priatela/priatelku

kia32

No veď o to ide.My sme typický príklad toho,ako Ti vie život spočiatku dokonalý vzťah poprekrúcať a zmeniť.Keď sme sa spoznali,tak som normálne začala veriť na osud,čo som total pesimista a realista.Ale bolo to super až nad bežné chápanie..U nás je ale problém hlavne v tom,že sa nám do vzťahu starajú naši rodičia z obidvoch strán a ustavične sa nám snažia otvoriť oči,že aké je naše manželstvo o ničom.V podatate sa mi uľavilo,pretože prišiel s tým,že hľadá tam podnájom a ideme preč od všetkých,aby sme mali kľud.Len dúfam,že mu zase drbne až tak aspoň o 7 rokov,najlepšie keby nikdy. Pá

svetlana6

my sme s priatelom spolu 8 rokov (on je moj prvy) prezili sme uz krizu po 2,5 roku aj tu po 7mich. tak snad nas caka uz len svetla buducnost :o)

ninulaaaaaa

kia32...aspon ze to skoncilo smiechom a nie nejakou hadkou...mozno ze sa konecne uvedomi..apson vidis ze mu zalezi na detoch...a ta kavy komu by sa to nepacilo kazde rano do postielky?:)

kia32

Dík za pochopenie.Ale pravda je niekde inde.Bola som nahnevaná a je to presne tak,že za krízu vo vzťahu môžu obaja.Pomohlo mi sem napísať,ešte ten večer ma napado či za tým jeho workoholizmom tiež nie som trochu aj ja..Dosť málo ho chválim,on keď príde domov,nelahne si k telke,ale pomáha s deťmi,ráno mi robí kávu do postele...A tak možno mu robí dobre,keď niekde je dôležitý...Prišiel domov a porozprávali sme sa,ja som neplakala ani som sa nevyhrážala,ale na rozvod mi povedal,že je to blbosť a že mi deti nedá.Moja vážna debata o rozvode skončila nakoniec smiechom.Ospravedlnil sa mi,že mu drblo... A ja viem,že mi to po čase urobí zas... A ja mu zase odpustím,lebo ho milujem a takto to pôjde dookola a po 25 r. manželstva budem radiť svojim dcéram,že vo vzťahu sú aj niekedy búrky a hmla...

ninulaaaaaa

ako citam nie kazdy vztah je ako z medu..vsade aspon chvilkova kriza ktora sa casom urovna alebo zmeni na katastrofu...proste len nechapem ako moze sravit clovek nieco ako po siedmych rokch spoluzitia proste zo dna na den na vsetko zabudnut a je pre neho dolezitejsia praca ako vlastna rodina...je to dost ubohe..myslim ze kazda kriza a nedorozumenie sa da vyriesit dobrym slovom a ak nepomoze ani to tak ine vychodisko ako rozchod/rozvod nevidim...

ni..

janíča... je to pekne a syn nech je rád že ma takých rodičov.. lebo každy nemá také šťastie moji sa stle len hádaju.. a vyhražaju že otec vypne elektriku že zobeire peniaze na jedlo aa tak........ nech mu to nepripada ako trápne ael nech je rad:) len taký ostante:)

hulagrl

to janíča

janka je to krásne som rada že su aj taketo vztahy- chcem len dodať ze ju nas je to po troch rokoch také isté- viem že len tri roky, ale aj tak, som velmi stastna, az na to, ze ked nie je somnou. trochu sa zmení- a asi ma klame. moze byt jedna baba taka naivna ako ja?