Mykoza pred kazdou menstruaciou

Príspevok v téme: Mykoza pred kazdou menstruaciou
akinom007

Uz som z toho uplne zufala, mozem robit co chcem aj tak vzdy tyzden-dva dostanem pred menstruaciou mykozu. Ako tomu predist?
Hak som vysadila je to uz rok co ju neberiem. Tanga som prestala nosit, pohlavny styk mame s priatelom len s kondomom, preventivne beriem CANDIVAC a na radu lekara si VZDY uprostred cyklu a po menstruacii dam 2-3 cipky Floragynu albeo Gynocpas.

akinom007

bunny99/ moze byt...po niketorych druhoch kondomov som to veru aj ja dostala, ale od antikoncepcie to budes mat este horsie uzivala som ju 4 roky...vtedy som to mala este castejsie nez teraz ked neberiem

bunny99

Môže to byť aj od kondomu.Ja tiež mám tento problém a mne sa zdá že to je od kondomu.Teraz idem na antikoncepciu a kondom už domna nedostane nikto.

zlaticko12

Ahojte aj mna trapi mykoza, sice to nie je nebezpecne ale za to riadne neprijemne, tetno tyzden som bola u gynekolocky lebo som to mala uz chronicke a okrem liekov a masticky mi poradila aj sedaci kupel v octovom naleve.

rita6

Caute baby, ja som fakt presvedcena, ze som to mala od zubov, pretoze preco prave po desiatich rokoch mi to skoncilo prave vtedy ked mi vytrhli tie dva zuby. Mne to spociatku ani nenapadlo, ze to nejako suvisi, ale od toho času som prestala mať tieto problemy. Samozrejme, ze som si to všimla, pretože to malo skoro na mesačnom poriadku. Každy mesiac to iste, candibene, alebo gynopevaryl, alebobetadine, alebo macmiror, proste neskutocne množstvo liekov vaginalnych som vybrala, tie mi zabrali, ale skoro po mesiaci sa to vracalo, mam len jedneho partnera manžela, jeho som ktorý bol chudak preliečovaný stale so mnou no a teraz nič, je to už vyše roka a moje problemy pominuli, bez ohladu na to, ci beriem antibiotika, alebo použivam intimne mydla, alebo jem probitotika, dokonca tohto roku saom po dlhom čase bola v bazene čo som sa stale bala.Predtym som stale chodila na dovolenku s vložkami a s tabletkami vaginalnymi. Tie dva zuby boli mrtve ešte od základnej školy, neboleli ma a tak som nepripisovala tomu žiaden problem, až raz čiže pred rokom mi ich zubarka zrOtgenovala, čo mala urobiť už davno na preventívnej prehliadke a vtedy zistila že na koreni mam hnisavy vačok, šla som na stomatochirurgiu a tam mi povedali, že zuby musia ist okamžite von, no a potom moje problemy pominuli. Ciže ja som tam mala roky chronicky zápal, ktorý koloval v oganizme a ten sposoboval moje mykozy. Preto vravím, že to nie je normalne keď sa nad tým doktori nezamyslaju preco sa to opakuje a len bazhlavo predpisuju lieky a nehlada s príčina.Preto Vám to píšem, lebo sama viem ake je to neprijemne a možno niekomu to pomôže. Nevravím, že problem može byž práve v zuboch, može to byť niekde v mandliach, alebo v dutinách niečo chronicke. Tak držim palce všetkým s podobným problémom, aby našli príčinu.

akinom007

maly_pavuk/ ano, nieco an tom moze byt pravdy, lenze ja nemam len svrbenie u mna je to svrbenie spojene VZDY aj s riadnym hrudkovitym pachucim vytokom vo velkom mnozstve a to sa neda neriesit

maly_pavuk

Ahojte, necitala som vase prispevky, ale chcem prispiet k "nadpisu" prave citam knihu VAGINA-manual pre majitelky, ktoru pisala gynekologicka so svjou dcerou, ale k veci. Tam sa pise toto "PH klesa, cim je blizsie k menstruacii a prostredie v posve je kyslejsie, co svedci kvasinkam a preto si mozte vsimnut ze cim je menstruacie blizsie, tym viac posva svrbi. Je to obvykle a to svrbenie vacsinu zmizne s menstruaciou, hned ako PH stupne" :) takze to nemusite riesit, ak to potom prejde a nieje to nejake extremne silne..:)

akinom007

gabinka23/ ano Canesten krem mas bez predpisu, ja som ho kupila za 79sk. Max do 100Sk ho urcite kupis. No mykozu sposobuje viacej faktorov...moze to mat vela pricin

gabinka23

akinom/ dakujem,da sa to zohnat aj bez predpisu??? nevies co to moze stat?
inak mozem to mat sposobene antikou? je taka ktora by ma tolko nedrazdila?
a vytok nemam len normalne krvacanie menstruacne...
cim je vlastne myskoza sposobena?

akinom007

inak baby momentalne som ok co sa tyka mykozy som prelicena canesten tabletou takze nie je vytok ani svrbenie, len dnes som dostala od doktorky silne antibiotika lebo mam zapal prinosovych dutin, tak uz sa "tesim" znova na mykozu a zapal dasien:(