Mykoza pred kazdou menstruaciou

Príspevok v téme: Mykoza pred kazdou menstruaciou
akinom007

Uz som z toho uplne zufala, mozem robit co chcem aj tak vzdy tyzden-dva dostanem pred menstruaciou mykozu. Ako tomu predist?
Hak som vysadila je to uz rok co ju neberiem. Tanga som prestala nosit, pohlavny styk mame s priatelom len s kondomom, preventivne beriem CANDIVAC a na radu lekara si VZDY uprostred cyklu a po menstruacii dam 2-3 cipky Floragynu albeo Gynocpas.

akinom007

bunnie/ dakujem za radu, mne imunolgocke vysetrenie vyslo ok-ziadny problem ze by som mala oslabenu imunitu alebo tak...tak ale skusim sa na to popytat gynekologa.

janíča

baby,som na tom takto už 14 rokov!!!!!!!
nepomohol ani pôrod,aj ked mi to gynekolog sľuboval. vyskušala som protikvasinkovú dietu niekolko mesiacov,autovakcináciu asi dva-tri roky,kompletnú liečbu na alergie... všetky možné čípky,tabletky,krémiky...samozrejme aj probiotiká,lactobacily a neviem čo všetko.vždy to pomohlo-na mesiac dva ale viac nie,dokonca pri autoimunitnej liečbe sa to prve mesiace veľmi zhoršilo... takže sa učím cele tie roky s tým žiť. nie je to žiadna sláva... vidím že vašim doktorom je to tiež nejako ukradnuté,tak ako mojim,pár som ich vystriedala.. držím vám palce,ak niečo zaberie,dajte vedieť.

malickasom

mne mykozy prestali ked som prestala pouzivat lactacid a nosit intimky kazdy den! a najviac ma to chytalo ked bol nejaky stres.

bunnie

Na autovakcinu ta moze odporucit imunolog po celkovom kompletnom vysetreni, ktore vyjde negativne. Pravdepodobne ale aj gynekolog ak ma kontakty. Myslela som ze mi to budu vyrabat tam na imunologii, ale nakoniec som musela ist na ustav verejneho zdravotnictva a hygieny a tam sa skontaktovat s jednou pani doktorkou ktora robi tie autovakciny. No a potom uz bolo treba len doniest vyter z posvy a oni si z toho vykultivuju co treba a vyrobia autovakcinu.

akinom007

bunnie/ a tu autovakcinu ti vyrobil gynekolog?
co sa tyka tych chlamydie mine boli robene aj na tie vysetrenia niekolkokrat aj z krvi aj z kultivacie a bolo to ok.

bunnie

ahojte baby, tak vidim ze nas je viac. Ja sa trapim s mykozami uz asi 2 roky, a popritom dostanem niekedy aj bakterialne zapaly. Vsetko mozne mam vysetrene, ale co tu este nebolo pisane, tak vam mozem poradit. 1.) autovakcinu, to som brala asi 4 mesiace v kvapkovej forme, urobia vam ju presne podla kultivacie tej vasej candidy a po 2.) dajte si vysetrit chlamydie, lebo tie znizuju lokalnu imunitu a to je teren pre kvasinky 3.) toto je to co skusam momentalne ja, a to su tabletky proti alergii... beru sa dlhodobo vo vyssich davkach... to by som odporucila ak vam mykozy zacali odkedy ste zacali mat pohlavny styk.

hmmmmmm

presne.stred cyklu-ovulacia- a potom to ide len dole vodou.ale hned po menzese tych cca 10 dni je to uplne v pohode.podla mna kebyze su to kvasinky tak je to nonstop.mala som kvasinky a vtedy to bolo ovela horsie.cele spuchnute dole ale teraz nie len husty vytok.ja vazne niekedy nechapem nas organizmus

ajjatomam

Ahojte, aj ja mam to iste. V den ako mi zacne ovulacia (boli ma jeden z vajecnikov uprostred cyklu) mi zacne svrbenie a vytok. Lekarka sa mi na to pozrela a povedala - kvasinky, zobrala mi aj ster, ale rozbor kvasinky nepreukazal...Ja si vsak myslim, ze to su kvasinky. Kazdy bozi mesiac to takto mam az pokym mi neskoci menzes. Otras.

hmmmmmm

ja som teraz cca tyzden pred menzesom a uz je to opat tu.zas ten husty biely vytok.len neviem ci to je naozaj mykoza alebo len moje telo produkuje vela hormonov.ved pocas cyklu sa vytok meni nie?pred menzesom ma byt hustejsi ale u mna je asi az prihusty.ale mne byva nehorazne zle ked dostavam menzes hnacku dostanem som nafuknuta vyhadzana ani von nemozem ist tak mi je zle musim zostat doma bolest prs..no horor...ale co uz