Make up z avonu IDEAL SHADE,ma s nim niekto skusenost??

mirka222

máš úplnú pravdu, až na to že nie druhotriedna ale aspoň nejaká treťotriedna. niektoré veci čo som si tam kúpila som použila raz a koniec. napr. taká ceruzka na oči. ja som nikdy nebola na nič alergická, môžem si dať na tvár alebo oči hocičo a nič mi to neurobí, ale táto ceruzka keď som si ju dala tak ma z nej štípali oči čo sa mi nikdy nestalo a to používam všelijakú kozmetiku. jediné čo bolo celkom dobré z avonu bola špirála supershock, až na taký malý detail že mi vyschla, po veľmi krátkej dobe.. aj ja som s avonom už skončila

evelynkaa

avon ma strasne vyrobky
kupila som si lesk vydrzal mi po naneseni 5 minut kupila som si cerztku na oci vyzerala ako fixka vobec mi na oci nechytila....za tyzden mi vyschla a to som ju zatvarala....kupila som si vonavku za 1200sk a vydrzala na mne vonat 20 minut,s AVONOM som skoncila....velke halooo okolo toho a pritom je to druhotriedna znacka

evelynkaa

avon ma strasne vyrobky
kupila som si lesk vydrzal mi po naneseni 5 minut kupila som si cerztku na oci vyzerala ako fixka vobec mi na oci nechytila....za tyzden mi vyschla a to som ju zatvarala....kupila som si vonavku za 1200sk a vydrzala na mne vonat 20 minut,s AVONOM som skoncila....velke halooo okolo toho a pritom je to druhotriedna znacka

lili2

o tom som pisala buxa... maju ho v kazdej parfumerke... aj vo fann, aj v marionnaud, a aj vsade, kde predavaju bourois

lilly2

ajojcek. Ten make up z avonu zo stetcekom si nekupujte. Nie je dobry a stetcek robi smuhy. Ak uz chcete taky s aplikatorom, tak si zajdite do parfumerky... bourjois ma taky so stetcom a to je teda rozdiel... stetec je husty a makky,ziadne smuhy a flaky. To sa neda porovnat. Ja by som za ten avonacky uz peniazky nevyhadzovala.

mia90

no ved ja si tiez myslim ze ten aplikator bude nic moc.len preto aby nalakali ludi mozno to tam dali ze novinka.rozmyslamm o make up-e z dermacoloru v takej tube,je to husty sa vysuva,nie je tekuty.len myslim ze bude drahsi