Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

tehot.test

neznama1

ahoj..30.12.som mala mat menstruaciu..mala som nechraneny sex v ten den..este do dnes mi neprisla a robila som si dnes aj test a vysiel negativne..uz mi meskaju 7dní.. nikdy som nemala pravidelny cyklus..mozem byt aj tak tehotna?

majk

tie citlivejsie (a myslim ze v sucastnosti su to uz asi vsetky) mozes pouzit hocikedy 24h denne...

v rannom moci mas vacsiu koncentraciu tych hormonov...thak preto sa zvykni ranny testovat...mozno ten pocas dna by ti nezaznamenalo...

ninus2

Kedykolvek, ale najistejsi je vraj rano. Ja som si zobrala 2 ks balenie, co ma stalo okolo stovky, lebo som sa bala ze to do rana nevydrzim od zvedavosti. Jeden som si dala vecer, ale hned mi ukazal negativny vysledok a tak som uz kaslala rano nato, aby som sa este uistila. A ukazal spravne, lebo uz by to teraz bolo aj vidiet ;-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.