Domácie liečenie

Príspevok v téme: Domácie liečenie
nelly15

Ahojte určite ma tu poznáte.Ak nie mám 15 výška 168cm a váha 64-70 kg.Váha sa dosť často pohybuje hore dolu mám teraz problémy s bulímiou bola som cca mesiac a niečo čistá a teraz sa to opať začalo a to ja nechcem.Takže som sa rozhodla písať sem jedálničky a váhu.

Váha dnes je 69,5 kg ! čo je hrozné, mám v sebe 5 tabletiek fenolaxu ale viem že to nič nevyrieši tak dúfam že na wc ani nepojdem.

Od zajtra chcem do svojho jedálnička naspať zaradiť zeleninku a ovocie.

Uvažujem aj o pridaní masa aj keď som už asi 5-7 mesiacov vegetarianka a maso som nejako v láske nikdy nemala.

Ešte len tolko teraz som sa začala prejedať kvoli priatelovi,teraz už ex priatelovi a chcem sa opať smiať zbaviť sa depresií a sebapoškodzovania !

ssia

nelly: ppppppppp neviem koľko p ma pravdu, takto sa dostanes len od bulimie ku anorexii moja. kolko vazis momentalne? vies, niekedy treba aj prestat chudnut...

nelly15

ssia:samozrejme a myslím že už my chýba len jeden schodík a budem vonku...myslím si že už papám normálne,nehladujem cvičíma ako prémia aj chudnem...a viem že schudnúť možem aj bez anorexie a bulimie

nelly15

ssia:moja a čomu....čomu si nepochopila napíš =D

dnes som zvracala ale nie pretože by som sa prejedla,chvala bohu nie.ale varila som koláč teda piekla a ochutnala som ho a asi už mesiac som sladké nemala a naplo ma

šakal

kočky akurát si prechádzam tieto vaše artefakty a vidím, že ste vyplnili 247 sťažností, z toho tu máme 123 urážok na jedlo, 39 prípadov zlých vzťahov, 84 všeobecnej neposlušnosti a 1 prípad vzbury
však ste ako orchidee- také sexy kvetiny a je vás tu po pi.. a ja takú zháňam a nikde nik- kade potom chodíte

nelly15

ssia: nehovorím že tých 40 kg mať budem,to uvidím podla toho ako sa budem cítiť na nejakých 50 kg---ale tak snívať môžem