ak lezie kde nema

colbert

Taketo pizdy mi pripadaju maximalne trapne.Nechaj ju tak,nech ticho zavidi.Ak ta ma priatel rad,moze sa okolo neho vrtet aj hola Pamela,priatel bude mat oci aj tak iba pre teba.Mne sa stalo tiez nieco podobne.Akurat,ze tato stetka sa "snazila" az moc.A kedze si to vsimli aj ostatny kamarati,som ju strapnila tak,ze uz odvtedy ked ju stretnem ocervenie a ani nepozdravi :-) takze sväty pokoj :-)

colbert

Taketo pizdy mi pripadaju maximalne trapne.Nechaj ju tak,nech ticho zavidi.Ak ta ma priatel rad,moze sa okolo neho vrtet aj hola Pamela,priatel bude mat oci aj tak iba pre teba.Mne sa stalo tiez nieco podobne.Akurat,ze tato stetka sa "snazila" az moc.A kedze si to vsimli aj ostatny kamarati,som ju strapnila tak,ze uz odvtedy ked ju stretnem ocervenie a ani nepozdravi :-) takze sväty pokoj :-)

colbert

Taketo pizdy mi pripadaju maximalne trapne.Nechaj ju tak,nech ticho zavidi.Ak ta ma priatel rad,moze sa okolo neho vrtet aj hola Pamela,priatel bude mat oci aj tak iba pre teba.Mne sa stalo tiez nieco podobne.Akurat,ze tato stetka sa "snazila" az moc.A kedze si to vsimli aj ostatny kamarati,som ju strapnila tak,ze uz odvtedy ked ju stretnem ocervenie a ani nepozdravi :-) takze sväty pokoj :-)

colbert

Taketo pizdy mi pripadaju maximalne trapne.Nechaj ju tak,nech ticho zavidi.Ak ta ma priatel rad,moze sa okolo neho vrtet aj hola Pamela,priatel bude mat oci aj tak iba pre teba.Mne sa stalo tiez nieco podobne.Akurat,ze tato stetka sa "snazila" az moc.A kedze si to vsimli aj ostatny kamarati,som ju strapnila tak,ze uz odvtedy ked ju stretnem ocervenie a ani nepozdravi :-) takze sväty pokoj :-)

musska

nikomu nic nevrav a si to uzi:) jej to nechaj inteligentne vyzrat,nech vidi, ako sa luubite a nech zavidi. Priatelov treba mat blizko, nepriatelov este blizsie:) Zas ju nejak ponizovat nemusis, ale bud mila, zlata, sarmantna, nech vidi, co na tebe tvoja polovica vidi. A jemu uz vobec nie, ako vraveli predomnou, este by si to vsimol a zacal by vystrkovat rozky:)

ksl

partnerovi určite nič nehovor.Netreba ho upriamovať na niekoho,koho nechceš aby si všimol.Robiť si z nej kamošku je tiež nanič,síce budeš vedieť viac o nej,že kde je a čo robí a teoreticky by si ju tak možno vedela držať bokom od neho,ale je to namáhavé...Najlepšie by bolo,keby si ju vedela odstaviť tak nenápadne-chodiť niekam inam,kde ona nechodí a tak... Alebo cyankáli do čaju... :)

andy

Ja osobne by som jemu nič nehovorila. Jej tiež nie. Ako postupovať? Záleží od toho, či sa stretávate alebo tak. Ak áno, treba byť milá, príjemná, partnera sa občas dotknúť, dať mu pusu,...občas spomenúť - MY sme boli tam a tam...a tak...ukázať jej, že je to tvoj partner. Držím palce, ja som sa kvôli jednej takejto krave rozišla s priateľom - tak opatrne