DLHOTRVAJUCE ZAPALY POSVY

Príspevok v téme: DLHOTRVAJUCE ZAPALY POSVY
dudlik

Ahoj...
Uz cez rok mam opakovane zapaly posvy.Ziadny zo siestich gynekologov ma z nich nevie dostat, stale ju mam bud zapalenu alebo ma pali zvnutra. Vyskusala som uz vsetko. Kazdy babsky ajodborny recept. Preto mam inu otazku - nepoznate nahodou gynekologa v Ba, ktory sa na taketo zapaly specializuje? Budem vdacna za kazdy radu...

suši

Dudlík, robili Ti PCR na chlamýdiu alebo je tu ešte možnosť laparoskopie kde sa odoberú vzorky z dutiny brušnej. A máš aj nejaké iné problémy okrem gynekologických - pocit chladu, bolesti klbov , teploty a pod?

ketinka

kup si floragyn stoji 250sk 6 cipiek a po dvoch mesiacoch je to lepsie,Treba si zavadzat hned ako menzes skonci a pokracovat cely cyklus

katuskab

no ked som sa uz tak riadne rozpisala este ma napadlo, pri tych autovakcinach sa robi kultivacia na specialnych cit. podach takze ti zistia aj bakterie ktore pri beznej kultivacii nie su a este axistuje jedno jednoduche vysetrenie ktore pre mna nepochopitelne bezne nerobia a pritom to moze mat secko za nasledok a to je meranie ph posvy lebo sa moze zistit ze mas ine ph vraj z oslabenia organizmu ako bz malo byt a preto sa to stale vracia tak ak pojdes k lekarovi skus aj to, drzim palce

katuskab

ahoj jogurt je uplne zbytocny lebo bakterie v nom v posve po kratkej dobe hynu,nie su usposobene na prezite v posve ,sol je ozaj fajn a dobre su aj kupele v octe asi tak pol flase ne jednu vanu, mozno to znie kruto ale nezufaj lebo ako pises mas to viac ako rok to naozaj este nie je taka dlha doba i ked to utrpenie je naozaj hrozne ver mi ze viem o com hovorim ale podla toho co pises sa zda ze ziadnym prostriedkom si sa este neliecila dlhodobo a sliznioce sa liecia velmi velmi tazko a naozaj dlhodobo nemaj starch zlom urcite nastane tie zeny co tiez trpia a pisu o autovakcine dobre vedia co pisu lebo to naozaj pomaha ale ta liecba tiez trva 4 mesiace a to na zaciatku sa satv este trochu zhorsi co znamena ze organizmus bojuje taktiez to ceste striedanie roznych prostiredkov moze tu utrapenu sliznicu drazdit a treba jej dat cas kym si zvykne. ja beriemlaktofloru do ust stale a do posvy hned po menzese 5-6dni po sebe a potom 2 krat do tyzdna az do najblizsieho mezesu.a ten leka ti verim ze sa zhana tazko lebo len malokto ma stzmto trepzlivost takze vraj na kranmaroch je jeden gynekolog o ktorom hovoril moj imunolog zevraj vie liecit tieto zapaly len si teraz neviem spomenut jeho meno ale urcite ti ho zistim a napisem tu. a este vraj chronicke zapaly nema zmysel lieci antibiotikami ale len upravou flory skus zajst na www.probiofix.sk a tam najdes zaujimave clanjy od lekaro aj o chrom.gyn.zaopaloch, ozaj este ma napadloí ja toho gyn osobne nepoznam lebo mam gynekologocku v rodnom meste ktora spolupracuje s imunologo - aj to je jedna z moznych ciest- ale kamartka robi na kramaroch a vraj to nie je ziadne zviera a je celkom normalny a zaobera sa aj naplodnostou, urcite to meno zistim a napisem ti. naozaj velmi velmi ti zelam aby ti pomohli ja trpim uz 12 rokov ale prve dva roky boli najhorsie denno dennne potom som brala ockovanie a mal som 2,5 roka upln pokoj potom sa to vratilo ale nikdY to uz nemaLO TAKU INTANZITU AKO PRED TYM OCKOVANIM A VRAJ TATO AUTOVAKCINA A SUTAVNE UDRZIAVANIE FLORY BY MA MOHLI TOHO ZBAVIT TAKZE DUFAM

dudlik

Juj setko setko som uzmala...Tantum rosa asi pred pol rokom, betadine trosku neskor...jogurt tiez...Nic.ABSOLUTNE NIC.

zapal

pri zapaloch posvi sa neodporuca kupel, narusa sa ph posvi, lebo penova voda sa dostane vzdy dnu, a zasa tie soli..co ja viem.skusala si Tantum rosa, roztok na vyplachovanie?/treba k nemu kupit irigator zvlast-to je ta vecicka s ktorou sa to aplikuje a vyplachuje.inac som pocula ze cisty, probioticku jogurt 1-2 x denne aplik./dost pomaha obnovit ph v posve a hladinu lactobacilov v posve ktore vytvaraju prirodzene kysle prostredie.

liana

Moja sestra chodí do nejakého súkromného centra v Nitre. Tiež mala problémy, a keď tam prišla spravili jej hneď komplet vyšetrenie, krv,vzorky,sono.. .Potom mala pohovor s doktorom a ten jej hneď zistil, že jej lekárka predpísala HA kroré bola pre nu vyslovene nevhodná. Robila jej zle na plet aj mala z toho stále bolesti a tlaky v podbrušku. Terez chodí na pravidelné kontroly a je jej lepšie. Ak máš niekoho známeho v Nitre popítaj sa na súkromné centrum lebo mňa naozaj nenapadne ako sa vola a sestra je mimo SR a tak sa neviem opítať.