nenecha sa vylizat..

xyxyz

zaujimave, vela bab nechce oralne uspokojovat svojho chlapa, ale ked ide o nich tak rady roztiahnu nohy a nechaju sa lizat..toto nikdy nepochopim

AdamKrt

Cukríček:

fajka a moc ? Existuje aj vselico ine.... :-D Ved je to klasika, iba zaciatok... Povedal by som, ze na dobrom milovani to byva dokonca to najkrajsie :)

Cukríček

Ja som s tým mojím vyvoleným zažila všetko teda až na to že fajku mu nikdy robiť nebudem, predsa nechce aby som sa povracala splním každu jeho tužbu ale toto je namna moc :D

to jje jedno

Cau,moja priatelka tak isto nechcela aby som ju lýzal, a nijako som ju nemohol presvedcit.Potom som jej vravel, že ked sa mi to nebude páčit, a ked mi bude čokolvek vadit , že jej to poviem. takto sa dohodnut a presvedčit ju že budeš fakt ferovy a nic nebudeš robit nasilu je fakt dobre !!! Nakoniec si dala povedat že to vyskusame, a miluje to! a mne to strašne chutí ! potom som ju začal presviedčat ( takym istým sposobom) na polhu: 69, a ked som ju takto konečne prehovoril, tak je to jedna z jej najoblubenejsich poloh, vzdy má orgazmus jak hovado, len to musis vediet robit jazykom.. ak nie možem ti poradit

ach_zase_zeny

na Pomajba sa hrať nechcem :) vyhrám symbolickú 1SK = 0,03 € ?
ja jej dovolím so mnou všetko a nemá s tým problém urobiť to :)
hej nechala sa.. :)
ale stále má z toho dosť obavy, snáď si zvykne

delinka

Skús sa s nou zahrať takú hru "niečo za niečo" ona sa nechá polízať, ale naoplátu ty dovolíš niečo jej po čom túži. možno by to vyšlo na pár percent. Ale tak písal si že ste sa dohodli. Snad nie, že po svadbe sa nechá :D