su tu baby,ktore nemaju chut na sex?

NUVARING

čaute baby, ja som používala ten Nuvaring a moc mi nesadol.. priateľovi vadil pri sexe, tak som si ho vtedy vyberala (na chvíľu sa môže-potom ho len opláchneš a dáš späť:D) ale mala som z neho strašné infekcie... a to som ho mala mesiac... vyskúšala som už Minervu, Yadine, Chloe, Nuvaring, Yasminelle a teraz idem na Logest... každá mi niečim nesedela-najviac tým zníženým libidom... keby bola nejaká HAK, ktorá ho neovplyvňuje..

sunny333

Pre minulosť - je to tvoj manžel - žiješ s ním 17 rokov, chápem že nastali nejaké zmeny ktoré spôsobili že sa pred ním hanbíš prejaviť čo cítiš, resp. povedať mu čo chceš cítiť. Skús ho napríklad pozvať na večeru, alebo si urobte romantickú večeru doma, otvorte si vínko - a možno aj to ti pomôže "rozviazať" jazyk a povedať mu o tvojich pocitoch. Podľa toho čo píšeš ho máš ešte stále rada a snažíš sa problém riešiť, tak sa nevzdávaj a skús čokoľvek. Držím ti palce.

minulosť

S mužom sme 17.rok spolu.Máme 2 deti.Neviem čo sa stalo v našom vsťahu,no odvtedy ako som bola tehotná nie je to tak ako má byť.Počas tehotenstva sme to nemohli robiť,bola som na rizikovom.Hrozili mi pri obydvoch detí predčasné pôrody,tak som zo dna na den nič nemohla.Aby som necítila žiadné stahy,aby nenastal pôrod.Vtedy to manžel chápal,potom sme mali deti malé spali sme v jednej izbe s nimi.Zistila som že ani mi to moc nechýba.Manžel pozerá televíziu,ja čítam predtým ako idem spať.Ked aj to skusime neide nám to ako voľakedy,aspon mna už nevzrušuje.Zostala som hanblivá neide mi to vysvetliť čo mi má robiť aby to bolo dobré.Stane sa že jednoducho nechám aby niečo robil ale moc radosti z toho nemám.Nikdy som nebola maniáčka na sex,no ale toto..Už sme sa dostali k tomu že ani on ma nenuti.Pritom nie sme až takí starí.No pomali sa dostanem do prechodu,ešte bude horšie?Pritom niekedy ked idem sama spať taku tužbu cítim,len sa tam dole dotknuť s prstom.Stane sa aj sa poriadne vzrušujem,som aj poriadne mokrá.K lekárovi sa hanbím isť.Mužovi nemám silu to povedať ked sa mi chce.On si mysli že už k nemu nepociťujem nič.Predtým nám bolo dobre spolu,teraz je príjemnejšie ked sama to spravím.Nevládzem mu povedať čo má robiť aby aj mne bolo dobré.Ako sa z toho čarovného kruhu dostať von?Ja neviem ten kružok čo som mala nasadený počas tehotenstva ma zobral o všetko.Neviem sa uvolniť,neviem sa príjemne cítit vedľa neho.Mala už niektorá z vás podobné problém?Ako mu naznačiť čo by mi bolo príjemné?

marisska

ano ja. mne to vobec nechyba a mozem byt bez toho velmi dlhu dobu,ale kedze mam priatela, musim mu spravit radost.beriem antiku.

leerka

zuzana,a nemas tu nehcut na sex kvoli antike? ja ked som brala predtym lyndinette, tak som tiez nemala chut na sex a priatel bol zo mna zufaly, lebo sme boli akurat na letnej dovolenke :-(
a pootm som brala jeanine, z ktorej som bola ako sex masina, to som mohla stale...a teraz mam ako aj na zaciatku novynette a to su taka klasika, sex mame normalne ...
alebo sex nemusis od zaciatku, ze ti to nic nehovori....

zuzana175

alala: ako vidno,ty mas stale chut a nechapes nas...tak asi ze ich milujeme a sex je krasny, to viem aj bez niekoho druheho,kto mi to povie, len by som ti dopriala zazit ten pocit,ked vobec nemas chut a radsej by si len tak lezala a na nic sa nechystala.......fakt.potom by som bola zvedava,ako by si reagovala

alala

NECHAAAAPEM BABY,NECHAPEM,mate partnera-priatela lubite ho ste s nim,a to čo patrí k životu to čo patrí do vzťahu odkladáte na druhe miesto alebo radšej spíte ako sexujete.ved je to to najkrajšie ked sa milujete jajaaaj

niekto

moja byvala to brala mesiac
vratila sa jej hned ked to prestala brat
jedna baba tu pisala ze sa jej postupne vracala pol roka (hak brala pol roka)
myslim si ale ze to je individualne