su tu baby,ktore nemaju chut na sex?

mimik24

Gisi prosim ťa mohla by si napisať či su v predaji, pretože ked som sa snažila o nich niečo vygoogliť tak mi to vyhodilo okrem iného aj info že momentálne nie sú v predaji tak teraz neviem...asi sa pojdem radšej spýtať do lekárne..Inak dik a dúfam že zafungujú:))

cinki

caute baby,no ja len tolko, ze hlasim sa tiez k tym, co by radsej spali ako sexovali.. som s priatelom vyse roka, zo zaciatku ok, teraz ale najk nemam chut. uz par mesiacov mam nuvaring a ako hak je super, som maximalne spokojna, len ta chut na sex nejak nie je.. neviem, ci to suvisi, ale nezda sa mi, ze ta chut by prisla s inou hak.. takze tak.. tie vitaminy skusim.. ved ked to nezaberie, aspon budem mat menej vrasok ;-)

gisi

ahoj kočky, ak možem poporučujem uživať vitaminky, Femine obash. aj bylinky, kt. pomahaju na vas priblem...+ Q10, vit,E...malo by to zabratcca po 2 mes, uživania,,mam to vyskuane..držim palce, a co tak trochu romaniky, kniha..ucitel lasky, lolita..a potom sviečky...muž aj vy bude happy.pa

krochko

Ja mam problem,ze pri pohlavnom styku nic nepocitujem.Liecim sa na maniodepresivitu a uzivam antidepresiva,lekarka mi povedala,ze lieky tohto druhu sposobuju ,ze nie je chut na sex.Co mam robit

fiiiha

ahojte, tak ja praveze mam opacny problem.. Ja mam chut na sex, az dost casto.. Praveze mam niekedy az vycitky, ze ja som ta provokaterka.. Co si vlastne mysli kazdy o chlapoch, ze hlavne oni vzdy zacinaju s tym.. Ale nas brzdi to, že aspoň nemáme toľko možnosti de a kedy....

mimik24

zuzanka175: k tomu Nuwaringu mi napísal iba stručne aby som skúsila túto HAK, že má nízku hladinu hormonov. Takže nič viac som sa nedozvedela. Inak ak chceš skús sa aj ty informovať - je to na antikoncepcia.sk - vpravo je poradňa gynekologa - odpisal mi hned na druhy den....A ak by si nahodou niekedy prišla na spôsob ako dostať "chuť" tak prosim daj vedieť, dikes:)

kikinka20

moja znama byva na cechach a chodí si pichat injekcie na zastavenie menzesu, pricom hovori ze ma stale chut na sex, samozrejme takto clovek neotehotnie a ani cyklus zastaveny mat nie je v poriadku, no ona mi tvrdila ze deti uz nechce mat vobec a pre nu je mat ich aj rizikove, aj tak si myslim ze pichat takto kazde tri mesiace injekcie neni nic slavne, mozu byt neskor problemy si myslim, samozrejme to je len taka poznamka urcite by som si to ja nedala

zuzana175

kikinka20:ja som to uz 2krat spravila,ze som povedala gynekologovi,ze nemam chut na sex.teraz mi dal uz tretiu hak.vola sa YASS a ma to byt akasi novinka.ani v lekarni ju nemali.a potom povedal,ze ak ani to nezabere,tak skusit vysadit na mesiac a potom teliesko mirena.stoji to 6500sk na max.5 rokov.ak mi tato uz nepomoze,tak nebudem ani chvilu uvazovat.mna to takto baby nebavi....:(