nechali by ste di to?

lenuliatko

no po prve elka:chranila som sa.lenze zacala som brat tazsie antibiotika a az na treti den mi doslo ze musime pouzivat kondom.po druhe.a co ze som zabezpecena?to skor manzel ja nezarabam.to ze ma niekto dom dve auta a neviem co este nezmamena ze uz ma zivot velmi dobre zabezpeceny.nie je to o peniazoch.aj keby sme nemali auto ani dom a byvali v garzonke svoju dceru by sme rovanko velmi lubili.
a po tretie v tej dobe ma prijali na medicinu a asi ti nemusim vysvetlovat ako treba driet aby si sa na taku skolu dostala a ani to este nie je zaruka ze ta prijimu.toto by mala byt tragedia.ale pritom som ani na sekundu nevahala nad babom.domca uz ej aspon na vyske prerusi a potom sa vrati.
ked si nemohla dovolit otehotniet mala preto nieco robit aby sa to nestalo.

fldkfskl

Ja napriklad pisem preto, lebo ma rozculuju tieto egoisticke fifleny ktore nevedia mysliet na nic ine ako na piatkajsiu diskoteku a myslia si, ze ich skvele ambicie su to nadolezitejsie na svete. A aby nahodou nemali vycitky svedomia, nechcu pocut nic co by zmiernilo ich blbost. A ked si to popri tom precitaju nejake pätnastky zmagorene zenskymi casopismi, je snad nejaka sanca ze im zapne. Plysiak - pribrala a zmenila sa ... no to mi chces povedat ze je to taka tragedia?

machulka006

lenka spravila chybu v užívaní , preto otehotnela... dobre vieš elka, že dnes sa dá chrániť na takej úrovni aby sa nehoda nestala... ja len proste neznášam takúto fatálnu nezodpovednosť... a že je lenka zabezpečená? práve preto si mohla dovoliť "spraviť" chybu... ak si ju dominika nemohla dovoliť, mala sa poistiť... o to ide... práve to, má 23 rokov, mohla vedieť aké bude mať jej konanie následky... existujú aj tabletky po...proste asi sto spôsobov ako as yhnúť tehotenstvu... a je mi jasné, že dominika sa už rozhodla a preto sem radšej ani nechodí,prípadne aj chodí, ale radšej neprispieva...

jasica

Mila "o". Nechcem v tomto prispevku nadavat, ale zasluzila by si si par privlastkov smerom k tvojej osobnosti i intelektu. Ty si snad pamatas na obdobie ked si mala rok, dva? Jasne ze nie .. potom podla toho, co si napisala by nemali pravo na zivot ani jeden-dvoj rocne deti, pretoze si na to obdobie neskor nepamätaju ... A tiez tvoje vyhlasenie... "pokial je to v bruchu" .. naozaj si myslis ze sa stava clovekom az ked sa narodi .. odhliadnuc od inych aspektov, kedze tie na take ako si ty nezaberaju, uz len po biologickej stranke je to riadny nezmysel ... ono vnima veci okolo seba uz davno davno predtym ... skus najprv trosku viac nasavat informacie a az potom sa rozhodovat, ci radit inym

Plysiak

ja potrat moc neschvalujem.. je to obrovsky napor na psychiku.. presla si tym kamaratka, pribrala a .. zmenila sa.. moc sa zmenila.. vlastne.. uz je to.. byvala kamaratka...