nechali by ste di to?

akinom007

v 23 rokoch by som si to uz urcite nechala, poviem ti z vlasnje skusenosti potrat som zazila teraz mam 24 a nie je to lahke po fyzickej ani psychickej stranke

peti58

vieš mas uz 23 rokov..nemyslis ze je to optimalny cas na bábo?urcite by som si to zobrat nedala.a ved v skole nie si cele dni a rodicia ti snad pomozu.tak drzim palce :D

danuska123

no podla mna urcite ano ... aj ked to bola predpokladam nehoda je to tvoje dieta z tvojich buniek. niektori chlapi su zbabeli a nechaju svoje priatelky ked su tehotne a tie tiez potom s nimi ratat nemozu.a su stastne aj tak pretoze sa im narodilo krasne babetko ktore sa stalo pre nich uplnym slnieckom a radostou do zivota a takyc mamiciek poznam velmi vela.a to nevravim o tom ako by si vycitali keby ti to dietatko nechali vziat.dokoncenu skolu predpokladam vysku nemas, nebude problem to odlozit a najst si pracu.ak si najdes pracu, bude to lepsie. ale stat ta podpori aj tak si myslim.a nezabudaj, ze rodicia aj ked mozno mate zle vztahu budu pri tebe stat aj sa to narodi a podla mna aj pocas tehotenstva.len musis im ukazat ze si silna a to babo je pre teba vela.. asi tak.dufam ze som pomohla :)

vear

Ahoj! Určite by som si to nechala, veď rodičia snáď pomôžu, alebo nie? A otec dieťaťa musí platiť alimenty.