Opuch líca a oka

Lulu2011

setes - moze to byt qienkeho edem, pricina nezistena, ja mam tiez problem, ze trochu opuchnem, oci, tvar, prsty na rukach, teraz v horucavach je to horsie a tiez mi nevedia zistit z coho to mam, liecitel mi povedal, ze zo psychiky, no tak teraz co, uz som mala odbery urobene, aj rtg ci mi nieco netlaci na cievu, som sa bala hodkina, ale som v poriadku a trapia ma tie opuchy, rano sa budim napučana :( nehovoriac o tom, ze minulorocny uraz sa v tých horucavach zacal prejavovat a opucha mi chodidlo

inak opuchy take cudne mozu byt vraj sposobene aj celiakiou

janka66

toto čo tu popisujete, tak ide zrejme vo väčšine prípadov o alergiu..alergia sa prejavuje aj tým, že opuchnä sliznice, teda oči, pery, ústa..skúste ako prvú pomoc zobrať Dithiaden, alebo Zodak, voľne to kúpite v lekárni..ja mávam to isté, som alergička, nevedia zistiť čo mi škodí, testy negatívne, a ked nezoberiem antihistaminiká, tak opuchnem, do toho sa pridruží svrbenie pokožky, až koprivka. ..skúste.

setes

ja trpim ties opuchmy, aj teras ja jak toto pisem mam napuchnute lico a hornu peru.Bol som Nemecku ale nevedeli my zistit co to mam bol som aj tu na slovensku a ties nevedia co to mam tak jak sa mam branit proti tomu,nahodou opuchnem tak jak nemecku ze my opuchol jazyk a nedostanem sa stoho tk co potom zomriem,ale to ja nechcem

Dena2343

ja mám to isté, len tak mi opuchlo líce a oko, a ja múdra som si to ešte chladila, ale v robote som si otvorila okno a presne mi opuchla pravá strana, tá ktorou som pri okne. ale to až do teraz som nevedela z čoho, som si dala vybrať aj nerv zo zuba, som myslela že je to tým. no asi nie.... idem si to teda hriať... a ked sa usmejem, tak cítim tlak pri nose a okolo oka mám opuch aj líce, zub ma nebolí. zatial.....a vnútri na líci mám citeľný opuch nejakého svalu alebo čo to tam je, pri hornej pere. vie mi niekto povedať čo to vlastne je? aby som si viac neublížila ako som teraz.... Ďakujem Dena

enya

dobrý deň, z ničoho nič mi opuchlo pravé líce,zub ma nebolí ani ďásno nemám zapáleneéé ani líce ma nebolí..len na dotyk pri kosti čo vedie od nosa(lícna) čo také by mi pomohlo? Ďakujem

ell7

ahoj,z nicoho nic mi pred dvomi dnami opuchli oci na hornych vieckach,najhorsie to je,ked rano vstanem,pocas dna sa to trochu zlepsi...moze to byt z prievanu? co na to zabera a kedy sa to strati? vyzera to hrozne :(

andy

No vidíš moja, to mohol mať s prechladnutia, chytený nejaký nerv,...hocičo. Keď sa s chlapmi inak nedá, poradíme si aj tak. Ale ak by sa mu to vrátilo, tak to bude asi treba vyšetriť. Tak veľa trpezlivosti s tým tvojim dobrákom