Preco zeny myslia len na peniaze?

Príspevok v téme: Preco zeny myslia len na peniaze?
michal88

Zaujimal by ma vas nazor alebo skor skusenosti,a tyka sa to skor chlapov,ako zien.Pracujem viacmenej v zenskom kolektive,takze mam vela moznosti zistovat a spoznavat,o com zeny premyslaju a hovoria.Vela veci sa snazim tolerovat,ale jednu vec nechapem:Preco stale myslia len na peniaze a hovoria o tom,kto je ako bohaty a kto kolko ma,a preco stale chodia len po obchodoch a nakupuju stale nove a nove oblecenie a na zaklade tychto shoping vyletov potom posudzuju druhych,ako sa obliekaju.Preco muzov posudzuju nie podla ich vlastnosti,ale podla vysky ich zarobku a spolocenskeho postavenia.Mozno je to len v mojom okoli,ale mam pocit,aj na zaklade medii,ze je to velmi rozsirena vlastnost.Som z toho znechuteny,lebo takto sa vsetky hodnoty stracaju v jedinej-materialnej.

gevenducha

Lenze vtedy si to tak vobec nevnimala. Ked je clovek mlady rozmysla inak a ide mu o ine hodnoty. Ale ked mas 30 tak uz uvazujes inak a myslis aj do buducna. A nie je ti jedno ci budes zivit chlapa a celu rodinu potom ty.

krisha

ja by som nezniesla, keby ma mal muz zivit, zarobim si na seba dost, teda aj na schoping vylety:-)Ked sa vam nepaci, ze vasa zena, priatelka z vas taha prachy, preco jej ich davate? Preco sa s nou nerozidete a nenajdete si nejaku,kt nakupy, kavicky, kozmetika nebudu bavit?

dino666

baby a co vlastne chcete? Mne sa do tej roboty moc nechce,ale zato nejsom ziadny flakac co doma vysedava. A ta moja byvala nevedela prekusnut,ze ona musela byt v robote a ja som isiel z chalanmi sa kupat,alebo,ze sme "pracovali"dlksie a nemal som na nu cas. Ale nezajmalo ju odkial mam koruny na zaplatenie nakupov. Chcete slusneho chalana s plnymi vreckami,bytom,autom. A o vsetkom musite vediet. Ze? Ja som nikdy a nikdy nebudem frajerke hovorit co robim,lebo potom este ja som ten,co a mu nechce robit.

slada

Gevenducha ja mam presne takeho chlapa doma, len s tym rozdielom ze som s nim od strednej skoly, boli sme spoluziaci a vtedy nemal ani korunu, vsetko islo z mojich penazi, co mi rodicia davali. Ine moje kamosky by davno opustili takeho \"chudobneho\", teraz ony su stare dievky a ja si zijem ako princezna, muz ma miluje, som prenho jedina. Ja zarabam tiez celkom slusne..

gevenducha

Ano, ci sa ti to paci alebo nie, vela zien to tak posudzuje ze je chlap neschopny ked malo zaraba, lebo pri 15tis. plate v dnesnej dobe sa tazko postaras o rodinu. Ziadna nechce umret od hladu s kopou decek na krku.

dino666

Ja som uz tej mojej vobec nerozumel.Dva krat do mesiaca som bol ochotny s nou behat po obchodoch. Nefrflal som,robil som to koli nej,jednoducho som si to vytrpel a mal som dva tyzdne pokoj. Vsetko bolo ok,az pokial ma nezavreli.Ked som sa vratil z vazby bolo to ako tak ok,ale casom mi zacala vycitat,ze som robil to a to,ze to su spinave peniaze....Ale to uz nevidela,ze z tych penazi sme zili,nakupovala si handry.... To jej nevadilo,ale to,ze ma zavreli tak to nevedela ona,alebo asi aj jej matka prekusnut. Pri kazdej hadke mito vyhadzovala na oci. Takze,cim im da clovek viac,tym to je asi horsie.

michal88

Takze vsetci muzi,ktorych je na Slovensku dost a zarabaju v priemere
15 000 Sk su podla tychto vyrokov zrejme neschopni,lebo nedokazu viac zarobit?To je fakt pre zenu dolezitejsie,kolko muz zaraba,nez to,ci je slusny a rodinne zalozeny?Trochu zvratene,ale aj tak nechapem.

gevenducha

Ano, pre zeny je velmi podstatne kto kolko ma a zaraba a ked ma nedajboze niekto viac ako ona tak je zle a zacina sa ohovarat, intrigovat...
Pre zenu je dolezite mat zabezpeceneho partnera lebo to znamena pre nu ISTOTU co je vcelku pochopitelne. A po obchodoch chodi kazda, ber to proste ako VLASTNOST alebo niekedy dokonca ZAVISLOST.

gevenducha

Lebo su to hnusne zavistlive ohovaracske slepice, preto. Som rada ze robim prevazne s chlapmi a nemusim cely den v kancli pocuvat tie ich drizdy a nepodstatne kraviny - co kto varil, kedy decku tiekol sopel, aku kabelku si najnovsie kupila, ktora kolegyna ma ake strasne vlasy, ako jej manzel fajn zaraba a ine bla bla bla. Ja to nezvladam a to som ZENA.