Malicky si udrel hlavu (PROSIM O POMOC)

Príspevok v téme: Malicky si udrel hlavu (PROSIM O POMOC)
seco

Dnes som sa bol s mojim malickym smykat sa. Pri smykani spadol na bok a udrel si hlavu. Prosim o radu. Ked spadol hned sa posadil a ako keby bol dezorientovany. Prisli sme domou a potom som sa opytal ci sa pamata...nie. Boli ho hlava v predu..celo. Hlavu si udrel v mieste kde je spanok. Prosim može to byt vazne? Poruchu videnia nema,zrenicky reaguju na svetlo..

sisii

Darma, to zrejme patrilo sycovi..:-))) mal s nim hned bezat do nemocnice. sestre spadla mala 4mesačná zo stola a hned leteli na vysetrenia...boli tam 4hodiny, ale chvalabohu , je v poriadku. Jednoznačne treba dať vyšetriť

Darma111

Keď môj syn vypadol z kočika priamo na hlavu boli sme v nemocnici . Ked sa niečo také stane stále sa pa pýtaju: či dieťa začalo hneď plakať ako sa to stálo, či nevracal, nemal poruchy koncentrácie a či nemal výpadky pamati ... Keď máš nejaké podozrenie, radšej chod k lekárovi, niekedy sa následky môžu prejaviť aj neskôr. Mne dokonca kázali, aby som ho v noci budila každé dve hodiny a kontrolovala jeho stav, či primerane reaguje na situáciu, myslím, či nie je v bezvedomí a podobne... ale ako som písala, keď máš podozrenie vyhľadaj lekára, radšej isť 2 x zbytočne ako raz neskoro...