laserova operacia oci

a2

jajka001_ a vidis napr. aj zo 4 m ked sedis (ako ja v kancelarii) a pred sebou na nastenke mas napisany list 12 pismom? tak som to myslela.lebo ja to este nevidim uplne 100%, ale zasa to nemam ani rozmazane, akoby som este nevedela uplne zaostrit. mne sa to totiz zlepsovalo postupne.

lucia23

ahoj jajka.
Asi si nemala vysoke dioptrie, vsak?
Ja som tiez videla super, ale po case sa to trosku pokazilo, bo som mala vysoke dioptrie a pri takych sa zazraky nedaju cakat. Som rada, ze rano nemusim hladat okuliare. :o))

jajka001_

asi bola ta otazka smerovana na mna, takze ja som videla uplne ostro hned ako som si dala dolu obvazy
asi tak ze zo stvrteho poschodia som videla kazdy trs travy na travniku :)

kamoska

Za mojich čias sa to robilo tak, že najprv ti urobili jedno oko a potom o mesiac druhe. Ale priznam sa nepamätám sa kedy som videla úplne ostro na obe oči.Takže nepomôžem :-) lebo neviem, bolo to už dávno.

vsevedka

Ja osobnú skúsenosť s exim.laserom nemám, ale dnes písala Kamoska, že ona bola na takejto operácií v r.1998, tak skús adresovať svoje otázky jej.

a2

vsevedka, neviem ci ste dve :) ale sa mi zda ze jedna pisalam, ze bola pre cca 10 rokmi na laseri. chcem sa opytat ci pri citani u ocnej (kde ti to robili) si citala 100% a videla si to uplne pekne s kazdym okom osve? a na kolkej kontrole?
ja som sice citala 100%, ale nevidela som to uplne cisto. no jazdim bez okuliarov a vidim pekne. neviem na aku dialku by som mala vidiet a ake asi velke pismena precitat?

majka_

odporucam 3F centrum v Kosiciach. bola som tam na operacii ociek, je tomu uz vyse roka a vidim stale super. uzasni ludia, perfektni odbornici... stoji to za to :o)

vsevedka

re:a2
Ja si tiež myslím, že problém by to nemal byť, nakoľko zrak máme len jeden, každý si musí dobre premyslieť kde a komu sa dá operovať. Preto, ak niekto máte osobnú skúsenosť, napíšte ju trebárs do tejto témy, lebo človek sa často rozhoduje podľa referencií.