otehotniet s HAK?

Príspevok v téme: otehotniet s HAK?
bojko1984

je mozne aby zena otehotnela aj ked pravidelne uziva HAK? mam z toho strach a neustale sa bojim ze som tehotna.... bala som sa toho aj ak sme pouzivali iba prezervativ. myslela som ze pri HAK budem pokojnejsia... naopak. prosim o radu, ako tento strach odburat. babatko zatial neplanujem... dakujem

lucik

ahoj tieto pocity som mala aj ja na zaciatku!! ked som zacinala brat antikoncepciu kazdy mesiac ako som dostavala pravidelne menzes som sa naucila je doverovat... brala som ju 7 rokov uplne spolahliva vec aj ked som niekedy zabudla som jej verila! neboj chce to len zvyk !! a bude to o.k!!

bojko1984

beriem ju pravidelne v tu istu hodinu, no 2 ci 3 krat sa mi stalo ze som zobrala o hodinu neskor. viem ze lekar mi povedal ze aj do 12 hodin je to v pohode, ja nervozniem uz pri jednej... ani raz som nevynechala.

bojko1984

je to rok mojho narodenia, ale ani ja, ani on nechceme babatko... a ak by prislo, oboch by nas to nemilo prekvapilo, planujeme zatial uzivat si zivot vo dvojici, dalej studovat, cestovat... ale ak je pravdepodobnost naozaj taka nizka... potom by som mala asi naozaj nestresovat.

ssssss

Podkozny Implantat neodporucam, musel mi byt vybrany, lebo som stale spinila neprestajne dva mesiace...S hak otehotnenie nie je mozne, ked ju beries tak, ako sa ma.

alica7

ahoj, asi tomu pomoze len zmena pohladu ... proste brat moznost otehotnenia ako sucast sexu a nie ako nejaku katastrofu ...a vyjasnit si s partnerom, ako by sa zachoval ak by ste cakali dieta ... ak je rok v nicku rokom tvojho narodenia, tak zasa nie si vo veku ze by to bolo az take nevhodne mat dieta ... okrem toho pri hak (hoci je to svinstvo pre organizmus) ak ju beres v rovnaky cas a davas pozor na antibiotika a hnacky velmi mala sanca otehotniet ... z 1000 zien rok uzivajucich hak otehotneju 3., ak sa vsak vezme do uvahy zabudnutie tabletky, je to az 80 z 1000 (8%) .. mozno by pre teba stalo za uvahu dat si ten podkozny implantat .. tam je to len 5 z 10 000 zien za rok a nemusit mysliet na uzivanie tabletiek .. ale zas nechcela by som mat takto nastalo cudzie hormony v tele ...